|
3 321 грн
|
|
3 321 грн
|
платежі
по 1 661 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
DI-бокси виконують кілька важливих функцій: вони призначені для узгодження імпедансу і балансування сигналу гітари, клавішних або будь-якого вихідного джерела лінійного рівня, а також для прямого введення сигналу при дуже довгих з'єднаннях з мікрофонними входами XLR мікшерного пульта.
D10P - це пасивний прямий блок з трансформатором, для роботи якого не потрібне зовнішнє живлення, наприклад, фантомне живлення або батарейки. Перевагою трансформатора є можливість уникнути будь-якого електричного з'єднання між джерелом звуку і мікшером. Це дає дві величезні переваги: відсутність електричного шляху усуває петлі заземлення і дозволяє усунути синфазний шум, наприклад, гул.
| Input Section | |
| Connectors | 1 x 1/4" JACK unbalanced |
| Link | 1 x 1/4" JACK unbalanced |
| Input Impedance | >250 Kohm (no PAD) / 10 Kohm (with PAD) |
| Max Input Level | +20 dBu (no PAD) / +40 dBu (with PAD) |
| Output Section | |
| Connector | XLR-M balanced |
| Min Load Impedance | 600 Ohms or greater |
| Output | Transformer Balanced (fully isolated) |
| Max Output Level | 0 dBu |
| System Performance | |
| Distortion THD+N 0dBu | < 0.007 % |
| Frequency Response | 10 Hz to 100 kHz (-3 dB) |
| Insertion Loss | -20 dB |
| General | |
| Controls | PAD -20 dB, GND LIFT |
| Dimensions (W x H x D) | 160 x 52 x 106 mm (6.30 x 2.05 x 4.17 ") |
| Weight | 0,51 Kg |