|
24 414 грн
|
|
24 414 грн
|
платежі
по 12 207 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
2500-ватний туман з підтримкою DMX, таймера і QuickDMX
Таймер з інтервалом, тривалістю і вихідною гучністю
Автоматичне регулювання температури
Вихідна відстань: Прибл. 6 м
Управління через DMX; таймер; QuickDMX через USB (опція); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опція); CRMX від LumenRadio через USB (опція)
З монтажним кронштейном
РК-дисплей
Для таких областей застосування як: Клуби / танцювальні школи; Сцена; мобільні діджеї / аніматори; Прокат
Велика ємність бака
Працює на рідині на водній основі
Попередньо запрограмований в Light Captain
Знімний бак
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 2550 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Warm-up time: | Approx. 5,5 min |
| Output distance: | Approx. 6 m |
| Tank capacity: | 5 l water-based fluid removable tank |
| Fluid consumption: | Approx. 160 ml/min |
| Control: | DMX; Timer; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Housing color: | Silver |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Controls: | Low fluid |
| Color: | Silver |
| Dimensions: | Width: 33 cm Depth: 54,5 cm Height: 37 cm |
| Weight: | 11,85 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397672787 | 12,95 kg | 65cm x 38cm x 34cm |
| Артикул | EL-1266 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
