Реєструйся та отримуй 2% на перше замовлення!

Всього: 1

Рояль Kawai GL10 EP

Нема в наявності
Відгуки: 0 | Написати відгук
Виробник: KAWAI
Модель: GL10 EP
Код товару: KA-0052
Ціна роздрібна: 370098 грн
 • Безкоштовна доставка від 1000 грн
 • Офіційна гарантія від магазина
+
-
Купити в один клік

Введіть номер телефону і ми Вам передзвоним

Приклад: +38 (098) 11 11 111
Рояль Kawai GL10 EP

Найменший рояль KAWAI.
Його довжина складає всього лише 153 сантиметри. Цей рояль-міньйон, може прикрасити собою невелику кімнату і клас музичної школи, хорову аудиторію і кабінет любителя музики. Звертає на себе увагу м'якість тембру, притаманна KAWAI GL-10. Далеко не кожен рояль-міньйон може похвалитися подібною «тембрістостью».
Нова серія кабінетних роялів KAWAI GL створена з урахуванням всіх технологічних інновацій, впроваджених компанією за останні 30 років. При цьому традиції, закладені засновником компанії Коичи Кавай, дбайливо шануються майстрами KAWAI протягом більше 80 років. Кабінетні роялі із серії GL виробляються з урахуванням всіх сучасних вимог. Головними завданнями при створенні цієї серії стали: забезпечити кращу чистоту і тембрально наповненість звучання, а також точну, вивірену роботу механіки.
Унікальна механіка Millenium III, вироблена компанією KAWAI, більш ніж на 80% виконана з матеріалів власної розробки. Вона неймовірно витривала, легка і дозволяє піаністам домагатися майже нечутного піанісімо, рідко доступного в роялях інших виробників. Що важливо, така механіка не реагує на перепади температури і вологості в приміщенні, де знаходиться інструмент.
Важливою особливістю серії GL є застосування подовжених клавіш. Тепер довжина клавіш невеликого кабінетного інструменту KAWAI відповідає концертному роялю!

Рулейстік - це "хребет" механіки фортепіано.
Рулейстікі в серії GL виконані з міцного алюмінію з ексклюзивною двопроменевий конструкцією, винайденої для підвищеної міцності. Рулейстікі жорстко зафіксовані і термін їх служби дорівнює всьому терміну служби рояля. Поверхня рулейстіков вкрита дрібними насічками, що дозволяють надійно закріплювати позицію кожного молоточка.
Тут також застосовується ABS-Carbon, що допомагає уникнути усушки і розбухання цієї відповідальної частини механіки рояля. Завдяки цим унікальним розробкам, серія GL забезпечує неймовірно тривалий точне натискання клавіші.
Важливим аргументом при виборі нового рояля є можливість виконати на інструменті не тільки громоподібними фортисимо, але і легчайшее, багаторівневе піанісімо. Завдяки механіці Millenium III, діапазон можливостей і тембральних фарб дуже великий. Парадоксально, але рояль серії GL говорить голосніше за всіх, коли він шепоче.
Головною звучить частиною рояля є дека. У роялях KAWAI завжди використовуються деки, виконані виключно з цільної деревини.
Серія кабінетних роялів KAWAI GL - справжній витвір мистецтва. Ці чудові інструменти прекрасно впишуться в класичний і сучасний дизайн інтер'єру. Звучання серії KAWAI GL в залежності від вимоги виконуваних творів може бути потужним і ніжним. Учень музичної школи і професор консерваторії, професійний піаніст і музикант-любитель - всі вони зможуть знайти ідеальний інструмент для себе, набуваючи рояль KAWAI з серії GL.

Відгуки клієнтів
Рояль Kawai GL10 EP

Характеристики:

 • Дека: Масив ялини
 • Механіка: Millenium III
 • Рама: чавун
 • Молоточки: З покриттям з високоякісного повсті
 • Клавіатура: Довгі дерев'яні клавіші, покриття Акрил/Фенол
 • Мікроліфт кришки: Є, яке падіння
 • Аграфи: 1-46 клавіші
 • Педалі: 3, в т.ч. состенуто
 • Оздоблення: Чорний полірований
 • Розміри: 153x150x102 см
 • Вага: 282 кг
Зразки звуків

Олександр

менеджер

Клавішні інструменти

(050) 432-88-25

Введіть номер телефону і ми Вам передзвоним

50+

Імпорт 50+ брендів

30days

30 днів на повернення товару

6 000+

Наявність 6000+ позицій

3years

До 3-х років гарантії

Сервісне обслуговування

all svg