Реєструйся та отримуй 2% на перше замовлення!

Boss створює майбутнє з 4 преміальними педалями 200 серії
18/06/2019
Boss створює майбутнє з 4 преміальними педалями 200 серії

Ділей наступного покоління, еквалайзер, модуляція і ефекти овердрайва

Boss випустив безліч класичних гітарних педалей, але з 200 серією він представляє нове покоління педалей.

 

На момент запуску представлені чотири моделі: цифрова затримка DD-200, графічний еквалайзер EQ-200, модуляція MD-200 і гібридний овердрайв OD-200.

Boss обіцяє чудовий звук завдяки 32-бітної обробки AD / DA, з DD-200 і MD-200, що вмістив існуючі трипозиційні перемикачі DD-500 і MD-500 в менші корпуси.

Кожна педаль має чотири предустановки і пару ножних перемикачів, другий з яких призначений на функції збереження в пам'ять і натискання / збільшення в залежності від педалі.

Гітаристи також можуть підключати зовнішні перемикачі, педаль експресії або MIDI вхід / вихід через роз'єми mini-TRS - для цієї мети Boss запускає власний кабель BMIDI-5-35.
 

DD-200 цифровий ділей

Успадкував звуки флагманської цифрової затримки DD-500 і помістив їх в менший корпус. 12 режимів охоплюють цифрову і аналогову затримку, дозволяючи створювати все - від базових ехосигналів до насиченої атмосфери.

EQ-200 графічний эквалайзер

Два 10-смугових канали еквалайзера забезпечують точне формування тона гітари, баса або іншого інструменту. Графічний дисплей показує поточну криву еквалайзера.

MD-200 модуляція

12 режимів охоплюють безліч ефектів модуляції також, як і в MD-500. Налаштуйте швидкість, глибину і рівень кожного з них, а також отримайте доступ до трьох додаткових параметрів, що залежать від режиму.

 

OD-200 гибрідний овердрайв

Новий підхід до перевантаження, який пропонує 12 унікальних режимів, гібридну аналогову / цифрову схему, трисмуговий еквалайзер, придушення шуму, а також посилення до або після, для детальної настройки посилення.

all svg