Реєструйся та отримуй 2% на перше замовлення!

Новинки RCF
02/04/2019
Новинки RCF

Активні акустичні системи RCF HD 35-A і HD 15-A розроблені з використанням запатентованої та передової технології фільтрації FiRPHASE, покликаної показати прозорий звук і абсолютну чіткість звучання. Спеціальні фільтри FiRPHASE дозволяють домогтися когерентного розподілу звуку для всіх слухачів без фазових спотворень, забезпечуючи мінімальні затримки для системи.

Технологія підсилювача потужності класу D від RCF надає неймовірну продуктивність і високу ефективність. Підсилювачі D-Line забезпечують надшвидку атаку, реалістичні перехідні характеристики та дивовижну продуктивність звуку. Міцна механічна алюмінієва конструкція не тільки стабілізує підсилювач під час транспортування, але також допомагає розсіювати тепло без вентилятора. Всі підсилювачі D-Line оснащені блоком живлення SMPS для забезпечення максимальної потужності та мінімальної ваги.

Компресійний драйвер ND840 з чистого титану і 3-дюймової звуковою котушкою має точку перетину 800 Гц. Це забезпечує кращу імпульсну характеристику, швидке загасання і чудову ефективність. Легкі й потужні неодимові драйвери RCF являються еталоном продуктивності та надійності.

Звукова котушка оснащена високотемпературним каптоновим формувачем. У процесі складання були використані переваги технології Direct Drive, розробленої компанією RCF. Підвіска діафрагми була виготовлена після багатьох досліджень, спрямованих на мінімізацію спотворень і розширення діапазону низьких частот. Відтворення середніх частот також є точним, прозорим і без спотворень.

HD 15-A є унікальним продуктом у своїй категорії. Професійний компресійний драйвер з індивідуально розробленим куполом і потужною звуковою котушкою забезпечує виняткову чистоту голосового та звукового відтворення. 15-дюймовий сабвуфер високої потужності забезпечує лінійний відгук і точне, глибоке низькочастотне управління.

Низькочастотні гучномовці та драйвери стиснення створені з високою точністю, використовуючи переваги складальних технологій RCF і багатство професійних знань і досвіду, спрямованих на досягнення надзвичайно високих стандартів.

Кабінети D-LINE відлиті зі спеціального поліпропіленового композитного матеріалу, розробленого для гасіння вібрацій навіть при максимальних налаштуваннях гучності. Від формування до остаточної текстури, D-LINE надає максимальну надійність і міцність для інтенсивного використання при переміщенні. Удосконалена вентильована архітектура забезпечує високу ефективність і низький рівень спотворень. Динамік оснащений верхньою ручкою і двома бічними ручками з гумовими ручками для більшої мобільності.

Універсальна форма шкали дозволяє використовувати будь-яку модель D-LINE в стандартній конфігурації, а також в режимі сценічного монітора. Доступні дві нарізні вставки M10 і три M6 для додаткового кріплення. Це робить динаміки ідеальними для використання в навісних умовах. При використанні поверхонь серії SUB, HD 35-A стає неймовірно потужною акустичною системою.


 

all svg