Реєструйся та отримуй 2% на перше замовлення!

Професійний конденсаторний USB-мікрофон M-Audio UBER MIC
07/06/2019
Професійний конденсаторний USB-мікрофон M-Audio UBER MIC

 

M-Audio Uber Mic - є ідеальним вибором - будь то запис акустичних інструментів та вокалу, захват чистого звуку для подкастів і трансляцій або просто вивід вашого ігрового досвіду на новий рівень. Uber Mic задовольнить всі ваші потреби - просто почніть записувати, стрімити або транслювати прямо зараз! Кришталево чистий запис вимагає правильних інструментів для роботи. Uber Mic від M-Audio – 3-капсульний конденсаторний мікрофон з великою діафрагмою, який ідеально підходить для подкастингу або для відтворення високоякісного звуку від вокалістів, інструментів, ударних інструментів й багато чого іншого. Завдяки вибору з чотирьох полярних діаграм, включаючи кардіоїдну, всеспрямовану, двоскеровану (8) і одноточечну стерео, Uber Mic підходить практично для будь-якого сценарію запису:

 • Кардіоїдна - спрямована діаграма, оптимальна для захоплення одиничних джерел, яка пригнічує небажані віддзеркалення звуку в приміщенні, включаючи фонові шуми.
 • Всеспрямована - рівна чутливість і потужність сигналу під будь-яким кутом захвату з будь-якого напрямку, оптимальна для додавання фонових звуків або відтворення групи джерел сигналу.
 • «Вісімка» - рівна чутливість і потужність по обидві сторони мікрофона, оптимальна для одночасного відтворення двох незалежних джерел.
 • Стерео - знімає сигнал з лівого і правого боку мікрофона, створюючи реалістичний стерео малюнок. 

Незалежно від ваших вимог до запису, Uber Mic гарантує чудове студійне відтворення при кожному використанні. Завдяки чистим аналогово-цифровим перетворювачам, які забезпечують цифрове аудіо з розширенням 16 біт, ваші записи будуть мати винятковий динамічний діапазон, який вловлює всі нюанси і тонкощі вашої роботи. У поєднанні з широким діапазоном частотної характеристики 30-20 000 Гц і частотою дискретизації до 48 кГц ви можете бути впевнені, що ваші записи абсолютно чіткі і відповідають вихідному джерелу.

Асортимент апаратних засобів управління Uber Mic і продумані можливості підключення гарантують професійне відтворення при кожному використанні. Проблеми з затримкою залишилися в минулому, завдяки зручному розташуванню USB/прямого мікшування і регулятора гучності мікрофона. Запис і моніторинг з нульовою затримкою стали реальністю - ви почуєте саме те, що записуєте в режимі реального часу.

Коли вам це потрібно, ви можете усамітнитися, скориставшись перемикачем відключення мікрофона з вбудованим 1/8-дюймовим роз'ємом для навушників з вбудованим підсилювачем. Отримайте повний контроль над своїм записом і точно регулюйте обраний в даний час рівень і конфігурацію полярності за допомогою чіткого вбудованого ЖК-дисплея. З Uber Mic все, що вам потрібно для відтворення високоякісних записів професійного рівня знаходиться у вас під рукою. Складні налаштування залишилися в минулому. Завдяки спеціальній підставці для надзвичайно зручного монтажу на робочому столі, а також різьбовій вставці для додаткового кріплення на стійці, Uber Mic є універсальним, повнофункціональним і вражаючим за звучанням. Uber MIC - все, що потрібно для вашої запису!

Pro Tools | Промисловий стандарт для програмного забезпечення для запису тепер включений в аудіо / MIDI-інтерфейси M-Track серії C, а також в наші відомі USB / MIDI-контролери CTRL, Code, Oxygen, Hammer і Keystation. Це дивовижне програмне забезпечення для аудіозапису допомагає надихнути будь-якого артиста, подорожуючого музиканта або автора пісень на створення, запис і розповсюдження всіх своїх ідей по всьому світу в будь-який час.

Pro Tools | Включають необмежену кількість шин, розтягнення в часі, корекцію висоти, швидкий офлайн експорт і 1 ГБ вільного місця в хмарному сховищі для спільної роботи або доступу до ваших проектів з будь-якого комп'ютера, підключеного до Інтернету. Цей воістину дивовижний пакет програмного забезпечення призначений для того, щоб вивести ваші ідеї з уяви і поширити по всьому світу, насолоджуйтесь! Наріжте та змікшуйте 2 Гб семплів від глибоких ембіентних синтезаторних лупів до коротких лупів класичних барабанів.
Всі вони створені для того, щоб надихнути вас на створення музики і забезпечити професійні зразки звучання, які будуть сяяти у вашому міксі. Touch Loops відмінно фіксує тон і інтенсивність кожного семпла, що покращує і доповнює будь-яку пісню, де б ви її не використовували.

Основні характеристики Uber Mic:
- просте, інтуїтивне управління для будь-яких завдань
- широкий частотний діапазон з деталізованим природним звучанням
- 3-капсульний конденсаторний мікрофонний елемент
- 4 діаграми спрямованості: кардіоїдна, «вісімка», всенаправлена і стерео
- вихід на навушники на 1/8 дюйма і вбудований передпідсилювач
- регулятор мікшування USB / direct і гучності для нульової затримки і прямого моніторингу
- LCD-дисплей відображає поточну діаграму спрямованості і рівень гучності
- зручна установка на стіл і отвір з різьбленням для установки на стійку через адаптер

Технічні характеристики Uber Mic:

 • Виробник: М-Audio
 • Вид: настільний
 • Колір: чорний
 • Тип мікрофону: конденсаторний
 • Макс. рівень звукового тиску (SPL): 120 дБ
 • Спрямованість: всенаправлена, кардиоїдна, двонаправлена
 • Частотний діапазон: 30 Гц - 20 кГц
 • Співвідношення сигнал / шум: 110 дБ
 • Підключення: USB
 • Живлення: через USB порт
 • Діаметр: 115 мм
 • Висота: 273 мм
 • Вага: 1,8 кг
all svg