Реєструйся та отримуй 2% на перше замовлення!

50+

Імпорт 50+ брендів

30days

30 днів на повернення товару

6 000+

Наявність 6000+ позицій

3years

До 3-х років гарантії

Сервісне обслуговування

Лідери продажу

Новини

Музичні інструменти в магазині "Intermuzika"

Інтернет-магазин "Intermuzika" - офіційний сайт компанії "Юритмікс" - офіційного дистриб'ютора на території України музичних інструментів та обладнання більше ніж 50 світових виробників. Ми надаємо гарантію та сервісне обслуговування на продукцію відповідно до законодавства України. Ми гарантуємо, що наш товар сертифікований в Україні та є оригінальним продуктом, зазначених компаній.

Наша компанія  представляє в Україні такі всесвітньо відомі бренди, як Roland, Boss, Audio-Technica, Pearl River, Mapex,  Jupiter, Behringer, RCF, Proel, BCRich, Walden, Hercules, RotoSound, Zildjian, Levy's, Bugera, Monster Cable, AXL Guitars, Vic Firth та інших. Офіційна дистрибуція продукції цих компаній в Україні є запорукою професійного сервісу та обслуговування.

В інтернет-магазині "Intermuzika" представлені музичні інструменти в широкому асортименті: гітари, ударні інструменти, оркестрові, цифрові піаніно. Це сучасне музичне обладнання та електронна апаратура світових брендів.

Інтернет-магазин музичних інструментів "Intermuzika" в особі менеджерів, приділяє першочергову увагу роздрібним покупцям. Зателефонувавши нам, Ви можете розраховувати на консультацію профільного спеціаліста, який відповість на питання, що цікавлять і порадить з вибором. У разі відсутності на складі потрібної вам моделі, ми зможемо замовити її у виробника і доставити Вам в обумовлений терміни.

Ми прагнемо надати покупцям кращі музичні інструменти і студійне звукове обладнання. Ціни доступні. Купити товар можна у зручний спосіб:

  • самостійно і оформити замовлення на сайті онлайн;
  • зателефонувати за номером телефону і зробити замовлення через менеджера з продажу інструментів.

Замовлення доставляємо безкоштовно по Україні, якщо сума замовлення понад 1000 грн.

Ви можете знайти наші магазини в м.Київ та в інших містах України.

all svg