1. Міцні конструкції

BOSS зарекомендували себе як справжні робочі конячки. Повністю металева лита конструкція корпусу є виключно міцною та забезпечує надійний захист внутрішніх схем педалі. До речі, через ці педалі переїжджали автомобілі (!), А вони продовжували працювати, як ні в чому не бувало (але ні в якому разі не раджу тобі це робити!), Хоча, насправді, інженери BOSS на зорі своєї педально-конструкторської діяльності перевіряли виготовлені зразки, кидаючи їх з другого поверху через відкрите вікно. Електронні перемикачі здатні витримати не менше 100 000 натискань.

Це сама довгострокова гарантія. BOSS на всі сто впевнені в якості та надійності конструкції своїх педалей. Порада досвідченого: Двічі подумай перед тим, як купувати педаль з короткостроковою гарантією.

3. Простий доступ до контейнера для батареї

У конструкції BOSS контейнер для батареї знаходиться під педаллю і оснащений пружинною защіпкою, що відкривається при відкручуванні гвинта на тильній частині педалі, забезпечуючи доступ до батареї. Другою перевагою цього рішення є повна ізоляція контейнера від компонентів педалі. Навіть якщо раптом батарея протече, пошкодження електроніки повністю виключено.

4. Втоплені ручки регуляторів

Звичайно, цим сьогодні нікого не здивуєш, тим не менш, 35 років тому BOSS була першою компанією, яка впровадила це інноваційне рішення, завдяки якому твої установки ніколи не зміняться, а ручки регуляторів ніколи не зламаються. Дана концепція була згодом скопійована, або, як вони самі пояснюють «адаптована». 5. Наявність гумових накладок на основі та робочій поверхні.

Але особливо ти оціниш обгумовану основу педалі, якщо спробуєш використовувати педаль на слизькій дерев'яній підлозі сцени, де будь-яка бутікова педаль починає «їхати» від тебе чим подалі при будь-якій спробі натискання. А ось боссовська педаль, навпаки, завжди знаходиться там, де їй належить - під твоєю ступнею. Верхня поверхня педалі BOSS також обгумована, щоб твоя ступня не зісковзувала з педалі ні за яких обставин. Звідси робимо висновок, що обгумована педаль - воістину геніальне технічне рішення, а все геніальне просто.Основа педалі компактнії BOSS являє собою велику прогумовану поверхню. Для чого і навіщо? Деякі виробники наносять на основа педалей крихітну гумову накладку, а багато обходяться взагалі без неї. Велика обгумована поверхня педалі BOSS попереджає її ковзанню та забезпечує надійну фіксацію педалі на підлозі під час натискання. До речі, на цей елемент конструкції педалей BOSS не звертаєш уваги, поки не спробуєш педалі інших виробників.

BOSS був першою компанією, яка впровадила вимикач такого типу. Замість того щоб використовувати механічний защіпковий вимикач, який має масу недоліків (формує в аудіосигнали гучні клацання, а також ламається в самий невідповідний момент часу - наприклад, під час виконання тобою найкращого соло), компанія BOSS для своїх компактних педалей створила електронний перемикач на польових транзисторах , який відрізняється високою надійністю та безшумною роботою. Переваги використання електронного вимикача: нульовий відсоток виходу вимикачів з ладу і повна відсутність шумів.

7. Велика площа робочої поверхні педалі

Коли граєш з справжнім кайфом і не відчуваєш нічого крім музики, можна добряче «промахнутись» з кнопками на педалі, тим більше, що більшість кнопок на стомбоксах, як правило, мають розмір трохи більше сантиметра. В педалях BOSS кнопка - це сама поверхня педалі й саме тому ти нічого не пропустиш; натискаючи на педаль практично під будь-яким кутом, ти чітко вирішуєш задачу - якщо педаль повинна працювати, вона буде працювати.

8. Багатофункціональний СІД індикатор

Світлодіодний (СІД) індикатор, передбачений в педалі BOSS, виконує дві функції. Перша функція, це традиційна індикація увімкнення та роботи педалі. Друге завдання, яке вирішує СІД індикатор - інформувати музиканта про стан батареї. Зрештою, краще заздалегідь подбати про заміну батареї, ніж вирішувати цю проблему на сцені під час виступу. Педаль BOSS завжди своєчасно проінформує тебе про необхідність заміни батареї.

9. Різнобарвні педалі, кольорові коди або «Кожен Гітарист Бажає Знати ... Де Потрібна Педаль»

Все дуже просто: педалі BOSS випускаються під колірними кодами, тому ти завжди чітко знаєш яку педаль використовувати в потрібний момент. З роками у BOSS виробилася ось така колірна схема: педалі цифрової затримки - білі, фейзшіфтери - зелені, педалі компресії - блакитні, а педалі фленджера - пофарбовані в різні відтінки пурпурного. Крім того, деякі педалі представлені в невпорядкованій колірній гамі, наприклад педалі дісторшен представлені в колірній гамі від оранжевого (DS-1, DS-2 і багато інших) до чорного (МТ-2, НМ-2 і т..д) і червоного (ХТ-2) і ще в кількох проміжних відтінках (хоча педалі овердрайву практично завжди жовтуваті - спробуй розберися де яка ...).

Фішка в тому, що ти завжди повинен чітко бачити, що є що в твоєму арсеналі. У «колірному» питанні компанія BOSS також стала зразком для наслідування для багатьох виробників педалей, хоча деякі з них продовжують дотримуватися своїх канонів щодо кольору і форми своїх виробів .. Наступного разу, коли у тебе буде така можливість, спробуй педалборд, створений з однакових за видом педалей, щоб в самий розпал концерту на затемненій сцені, де світло б'є тобі прямо в очі, постаратися вгадати, де яка педаль. Упевнений, що з цим динозавром тобі розправитися буде не так просто, як з педалями BOSS.

10. Приголомшливий звук

Тембр - ось твоя справжня любов, а все інше - більш суб'єктивно. Проте, десятки мільйонів проданих педалей BOSS, більшість з яких незмінно перебувають в арсеналі топових професійних гітаристів, говорять про те, що педалі BOSS завжди звучать так, як треба! Ось я і познайомив тебе з чудовою десяткою. За 35 років, починаючи з перших трьох педалей, які стали іконами стилю (якщо не знаєш, що це за моделі, подивися сторінку BOSS на Facebook) і закінчуючи фантастичними продуктами сучасної лінійки, ці 10 перевірених часом елементів допомогли всім педалям BOSS стати педалями з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ : безперечними лідерами на ринку компактних педалей ефектів. Якщо ці елементи працюють (а вони дійсно працюють), навіщо їх міняти?