Існує ціла історія блюзу далеких 1930'х років, котра стала поштовхом до створення нової серії акустичних та електроакустичних гітар Vintage Statesboro’ Whisky Sour. Автором цієї серії став англійський гітарист та історієзнавець блюзу Пол Бретт. 
 

Часи великої депресії в США. Чимало було написано пісень про проблеми з грошима, про втрату роботи. В ті часи було не до люксових гітар, виготовлених з різних екзотичних порід дерева, а були в застосуванні в основному прості та функціональні інструменти. 

 

 

Гітари серії Vintage Statesboro’ Whisky Sour доступні в формах дредноут, концерт та парлор. Усі моделі об’єднує низька ціна, як кажуть в штатах «бюджетний блюзмен» (‘bluesman on a budget’). Покриття кольору «кислий віскі» (Whisky Sour) підкреслює природний візерунок структури деревини.

Кожна деталь корпусу виготовлена з махогона, і все це підкреслюється витонченим дизайном розетки. Аутентичне покриття інструмента забезпечує крутий вигляд в атласно-матовому виконанні.

 

 

Завдяки пильному підходу Пола Бретта до дизайну та його експертному рівню, було створено акустичні інструменти, що підходять не тільки для гри в стилі блюз, а й у будь-якому сучасному стилі.

Тильну форму грифу V-подібного профілю позитивно оцінить кожен музикант: від аматора до професіонала. 

 

 

Теплий та розбірливий звук в ручну відібраного червоного дерева, зручний профіль грифа, ретельно оброблені лади і оптимальна посадка струн – це ті якості, котрі відразу ви оціните, погравши на акустиці серії Whisky Sour Series Statesboro. Модель парлор (parlour) має «великий» звук дорослої гітари, як і всі акустичні інструменти серії Statesboro’.  Ця модель є ідеальним рішенням для подорожей завдяки своїм компактним розмірам.

Моделі дредноут та концерт також виконані в електроакустичному варіанті з вирізом на корпусі та з еквалайзером Vintage.

 

 

Еквалайзер має регулятори гучності, bass, middle, treble та phase switch. Також є вбудований тюнер з дисплеєм та індикатор рівня заряду батареї.