Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Клавішні інструменти

Клавішні інструменти - прилади, звучання в яких проводиться завдяки важелям і клавішах, розміщених в потрібному порядку. Останнім часом акустичні прилади замінили на цифрові фортепіано, роялі, органи, електрони, синтезатори, MIDI-клавіатури, що цілком передбачувано.

Класифікація

Клавішні інструменти розділені на два основних типи: акустичні і електронні. Акустичні стали використовувати значно раніше. До них відносять: фортепіано, рояль, піаніно, Дісклавір і орган. В цілому, такий тип застосовується в класичній музиці.

Фортепіано - вид клавишно-струнних музичних інструментів. Це роялі і піаніно.

Орган - досить габаритний інструмент, він озвучується трубами різних тембрів, в які за допомогою хутра запускається повітря. Виконання на такому приладі виконується за допомогою використання мінлива і педалей.

Електроклавіші - це: синтезатори, робочі станції, MIDI-клавіатури, електронні піаніно і фортепіано.

Дуже часто буває, що в таких пристроях вже встановлені програми по ознайомленню з нотами, акомпанемент і всім іншим. Це дуже зручно, адже таким чином, пристрої підійдуть як професіоналам, так і новачкам.

Синтезатор - інструмент, який синтезує звук, застосовуючи один або пару генераторів звукових хвиль. Необхідна звучання виходить тому, що змінюється якість електросігнала. Або ж для цього потрібно змінити налаштування центрального чіпсета.

Сучасними апаратами є робочі станції. Вони наділені високоякісним і реалістичним звучанням, широкою базою звуків, масштабними можливостями, таких як семплірованіє, обробка, запис і багато іншого. Станції такого типу досить об'ємні, їх краще купувати для студій.

Також існують такі пристосування, як MIDI-клавіатури. Вони поєднують в собі універсальність і компактність. Для масштабних концертів можна використовувати MIDI-клавіші. Переваги цих пристроїв - малогабаритність, невелика вага і універсальність. Такі інструменти, в цілому, не видають звук. Принцип роботи пристроїв полягає в тому, що вони передають сигнали через ПО на пульт. Обробка спершу здійснюється в ПО. Для цього застосовують ноутбук з передбаченим софтом і звуковий карткою. Клавіатури частіше застосовують на студіях звукозапису, так як вони універсальні і поєднують в собі безліч додаткових опцій: лупер, семплер, контролер. А за діапазоном вони існують від 2-х до 4-х октав, іноді більше.

Для кращого звучання інструментів в нашому магазині ви зможете придбати аксесуари для клавішних. У них входять педалі, адаптери, блоки живлення, карти, клавіатури, панелі, педальні консолі, блоки педалей, стійки, банкетки, підсилювачі звуку. Також тут ви знайдете все необхідне для безпечного транспортування: чохли та кейси.

Як зробити правильний вибір при покупці

Для початку потрібно визначити, на чому саме ви плануєте грати. Потім необхідно врахувати, як часто ви будете використовувати інструмент. Від цього залежить клас - він може бути професійним або любительським - і, звичайно ж, його вартість.

Обслуговування та довговічність

Щоб прилад не змінив зовнішніх і функціональних властивостей, його потрібно використовувати не під прямими сонячними променями, подалі від нагрівальних приладів і в приміщеннях з невисокою вологістю і малою вібрацією.

Якщо прилад не застосовується в даний час, його необхідно відключити. Не потрібно піддавати його ударам і іншим механічним діям, а також кидати його. Під час перенесення слід від'єднати всі кабелі. Не варто дуже сильно натискати на клавіші і кнопки.

Корпус і панель інструменту протираються сухою ганчіркою. При необхідності трохи вологою. Чи не рекомендовано для очищення застосовувати спиртовмісні кошти.

При довгої транспортуванні і зберіганні пристрою варто застосовувати спеціалізований чохол або кейс.

Необхідні показники, на які варто звернути увагу при придбанні: кількість октав (чим більше - тим краще), тембри, розміри і вага, тип механіки.

Отримати кваліфіковану консультацію та оформити замовлення в інтернет-магазині Intermuzika можна кількома способами: в онлайн-чаті, заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами. Оплатити товар можна банківською картою або післяплатою. Гарантійне обслуговування, обмін або повернення здійснюються згідно з чинним законодавством. Для зареєстрованих покупців діє накопичувальна система знижок від 2 до 7 відсотків, починаючи з першого замовлення. Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта». Можливий також самовивіз з Ужгорода, Мукачева та Києва.

Вгору