Компанія Midas, яка спеціалізується на виробництві професійного звукового обладнання, анонсувала вихід цифрового мікшера M32R LIVE Digital Mixer. Нову випущену модель консолі повністю спроектували і зібрали у Великобританії.

Пристрій прийшов на заміну рекової версії M32R з бюджетного сегменту мікшерів. Відрізняється нова консоль від попередниці прозорими кнопками, які підсвічуються цілком. Окрім того, на борту встановлено карту розширення DN32-LIVE. Карта виконує функцію багатодоріжкового рекордера на карті пам'яті SD/SDHC з ємкістю до 32 Гбт.

Midas M32R LIVE Digital Mixer є відмінним рішенням для використання на концертах або в студіях. Модель чудово поєднує в собі якість виконання, високу функціональність при збалансованій вартості.

 

 

Проектування майбутньої класики

Метою Midas для M32R LIVE було об'єднання кращих класичних британських консольних конструкцій з передовими сучасними технологіями. Це було зроблено для того, щоб повністю переглянути те, що може запропонувати рекова версія цифрової мікшерної консолі.

Було випробувано багато різних видів матеріалів та досліджено незліченні варіації дизайну. І врешті-решт, був обраний стиль, який представляв ідеальне поєднання між аеродинамічною артистичністю і безкомпромісним виконанням. Дизайн є одночасно ультрасучасним і виразно класичним.

 

 

Новаторська консоль M32R LIVE поєднує в собі легендарну якість звуку Midas з передовою цифровою технологією. А також звуковим двигуном нового покоління, надзвичайно малою затримкою проектування і лідируючими в галузі перетворювачами АЦП і ЦАП 192 кГц.

Революційна консоль M32R LIVE має стильний вигляд, пропонуючи користувачеві справді розкішний доступ до мікшування. Корпус консолі виготовлено з високоякісних матеріалів, які включають вуглецеві волокна. Завдяки чому забезпечується неперевершена довговічність і міцність, а також значно менша вага, ніж аналогічних консолях.

 

 

В тому числі у M32R LIVE використовуються преміальні мікрофоні підсилювачі Midas PRO Series. А також спеціально розроблені Midas PRO моторизовані фейдери. Вони розраховані на 1 мільйон життєвих циклів - у три рази більше, ніж інші провідні консолі. Midas M32R LIVE - це консоль майбутнього, яка повністю піднімає планку для живого мікшування.

 

 

Великі можливості з Midas M32R LIVE

Незалежно від того, чи мали ви досвід аналогового фонового мікшування, або звикли до використання інших цифрових мікшерів, M32R LIVE був спроектований таким чином, щоб забезпечити інтуїтивно зрозумілу, гнучку і просту роботу. 

 

 

Велич M32R LIVE - це його простота і робочий процес. Тактильні елементи управління дозволяють плавно регулювати критичні елементи в процесі мікшування. В той час як TFT-екран забезпечує вас інформацією по кожному кроку діяльності. Інтеграція тактильних елементів керування, моторизованих фейдерів і матриць РК-і TFT-дисплеїв робить M32R LIVE - найкращим рішенням для додатків Live Sound, Broadcast, Studio Recording і Post Production. M32R LIVE змінює гру, повністю переосмислюючи можливості цифрового мікшера.

Інтуїтивно зрозумілий робочий процес у поєднанні з повністю інтерактивним користувацьким інтерфейсом гарантує безпосереднє знайомство та впевненість. Просунута інженерія і ретельний дизайн забезпечують бездоганне звукове виконання за надзвичайно доступною ціною.