Приєднуйтесь до більш ніж 100 000 музикантів, які розвивають свої навички в Melodics. Настільний додаток Melodics, навчить вас грати на MIDI-клавіатурах, педах, контролерах і ударних. Незалежно від того, чи ви початківець музикант чи досвідчений професіонал, чи прагнете вивчити просунуті техніки, Melodics зростає разом з вами. При реєстрації вашого контролера, завантаження програми безкоштовне, і воно містить більше ніж 60 безкоштовних уроків, включаючи п’ять ексклюзивних! 

Просте управління програмним забезпеченням

Почніть створювати і виконувати музику на комп'ютері за допомогою клавішного контролера Keystation 49 II від M-Audio. Цей простий і потужний MIDI-контролер, призначений для секвенування музики та гри на віртуальних інструментах на вашому Mac або ПК. Він має 49 повнорозмірних чутливих до швидкості натискання клавіш і ряд елементів управління. Вони розширюють діапазон відтворюваних нот, можливостей вираження і покращують робочий процес запису.

 

 

Використовуйте кнопки октави, колеса тону і модуляції, транспортуйте і направляйте управління для відтворення, виконання і запису з програмного забезпечення без використання миші або педів. Крім того, клавіатура має 6,3 мм вхід для сустейн педалі, який дозволяє використовувати зовнішні педалі, наприклад SP-2(продається окремо), для справжнього фортепіанного сустейну.

Легкий та міцний, Keystation 49 II ідеально підходить для подорожуючих музикантів, тих які хочуть керувати музичним програмним забезпеченням під час живих виступів, або продюсерів, які бажають додати інтуїтивно зрозумілий MIDI-контролер у свою студію.  Для легкого використання і портативної установки, Keystation 49 II обладнаний живленням через USB і підтримує USB-MIDI підключення. Плюс iOS підключення з Apple iPad Camera Connection Kit, що дозволяє виконувати і складати за допомогою аудіо додатків на iPad та інших iOS пристроях.

 

 

У комплект Keystation 49 II входить віртуальний інструмент преміум-класу від SONiVOX. SONiVOX Eighty-Eight - це інструмент світового класу для фортепіано, який справді охоплює 9-футове піаніно Steinway CD327. SONiVOX Eighty-Eight надає кожному продюсеру та виконавцю можливість наповнити свої композиції, записи і виступи приголомшливим реалізмом рояля світового класу.

Використовуйте комбіновані патчі для накладання струнних, синтезаторних і хорових звуків з високоякісними семплами фортепіано та створюйте чудові звукові образи і текстури. Також в комплект Keystation 49 II входить Ableton Live Lite - одна з найпопулярніших програм доступних у світі. Потужний інструмент для створення музики, Ableton Live Lite дозволяє музикантам і продюсерам спонтанно складати, записувати, робити ремікси, імпровізувати та редагувати музичні ідеї в мінливому аудіо/MIDI-середовищі. Досліджуйте звукові можливості в режимі реального часу, будь то на сцені або в студії.

 

AIR Music Tech Xpand! 2

Xpand! 2 - це мультитембральна робоча станція, яка пропонує чотири активних звукових слота або частини для кожного патча. Кожна партія має власний MIDI-канал, параметри Note Range (Zone), Mix, Arpeggiation, Modulation і Effects - відмінний спосіб створення окремих партій. Використання чотирьох частин для створення одного дивовижного патча - це те, де Xpand! 2 розкриває свою справжню силу. Використовуючи всі, від хвильових таблиць, FM-синтезу до семплювання, команда розробників Air Music Tech ретельно розробила тисячі готових до гри патчів Xpand! 2.

 

 

Промисловий стандарт для програмного забезпечення для запису відтепер включений в аудіо/MIDI-інтерфейси M-Track серії C, а також у відомі USB/MIDI-контролери CTRL, Code, Oxygen, Hammer і Keystation. Це дивовижне програмне забезпечення для аудіозапису допомагає надихнути будь-якого артиста, музиканта або автора пісень на створення, запис і розповсюдження всіх своїх ідей по всьому світу в будь-який час. Цей чудовий пакет програмного забезпечення призначений для того, щоб вивести ваші ідеї з уяви і поширити їх по всьому світу, насолоджуйтесь!

Touch Loops відмінно фіксує тон та інтенсивність кожного семплу, тому вони покращують і доповнюють будь-яку пісню, де б ви її не використовували. Це неймовірне значення можна знайти на сайті M-Audio в профілі, готового до завантаження та нарізці відповідно до вашого смаку!