TC Electronic TC1210-DT

Унікальний модуль просторового розширення зі спеціальним контролером 

TC1210-DT - це винятковий стерео розширювач і модуляційний інструмент, який додає до вашого звучання знамениту магію TC 1210. Завдяки своєму інноваційному поєднанню апаратного та програмного забезпечення він пропонує дивовижний звук і універсальність знакових рекових блоків. А також надає унікальні тактильні засоби керування, які покращать ваш робочий процес.

З TC1210-DT у вашому звуковому арсеналі ваше стереозвучання ніколи не буде як раніше. На основі постійного ефекту Haas, TC1210-DT викликає прекрасну та динамічну модуляцію, статичне розширення та акустичні вдосконалення, які вдихнуть життя та нададуть глибину вашим творам. 

 

TC Electronic TC1210-DT

 

TC Electronic TC2290

Легендарний динамічний модуль затримки з виділеними робочим інтерфейсом

TC2290-DT є новаторським, універсальним рішенням, яке містить спеціальний апаратний інтерфейс з повною інтеграцією DAW і потужними унікальними пресетами. Вони здатні надихнути вас та миттєво додати характер до ваших треків. Здатний відтворити практично будь-який можливий тип затримки, TC2290-DT дозволяє легко оживити ваші треки, використовуючи все. Від чітких повторів, до складних ритмів затримки та ультра-експресивних модульованих звукових форм.

 

TC Electronic TC1210-DT

 

Тактильний контроль TC2290-DT і справжні рекреаційні тони дають вам повний творчий контроль над ефектами затримки, дозволяючи досліджувати і експериментувати. Завдяки чудовій якості звуку та надзвичайній музичній віддачі, TC2290-DT кожного разу стає абсолютно новим музичним інструментом у вашій композиції!

 

TC Electronic TC8210-DT

 

TC Electronic TC8210-DT

Класичний міксовий модуль реверберації 

Завдяки чистому та природному звучанню, TC8210-DT є втіленням філософії реверберації TC Electronic. Ідеально підходить для обробки музики через Mac і PC DAW. А новаторське злиття апаратного та програмного забезпечення TC8210-DT дає вам потужний ревербератор - з неперевершеною чистотою.

 

TC Electronic TC8210-DT

 

Розроблений для забезпечення максимальної прозорості, TC8210-DT зберігає природні характеристики вихідного звуку, залишаючи потрібний вам тембр незмінним. Він дає вам відтворити ефект кімнати, або ж просторої зали, що є незамінним інструментом експресії для будь-якого музиканта.

 

TC Electronic TC8210-DT