TC Helicon GO Guitar - дивовижний мобільний інтерфейс, який потрібен для швидкого запису рифу на ходу будь-де і в будь-який час з мобільного пристрою iOS, Android, Mac або PC. Хочете просто попрактикуватись без зайвих проводів та підсилювачів? Просто підключіть електро або бас-гітару до GO Guitar разом з навушниками. Репетиція або запис буквально в будь-якому місці, де тільки зможете взяти свою гітару.

 

 

Хочете додати деякі ефекти на гітарі або записати рифи, над якими ви працювали? GO Guitar легко інтегрується з творчим набором мобільних додатків TC Helicon. Коли справа доходить до спалахів натхнення, TC Helicon надає вам широкий спектр мобільних додатків, розроблених спеціально для вашого пристрою GO Guitar, включаючи ефекти, обробку та багато іншого. І якщо цього недостатньо, GO Guitar також сумісна з великою кількістю програм від інших виробників.

 

 

Так, в назві присутнє слово «гітара», але це не значить, що GO Guitar використовується тільки з гітарою! Ви також можете скористатися лінійним входом для клавіатури, мікшера або будь-якого іншого аудіопристрою. Для тих випадків, коли ви вам нікуди покласти GO Guitar, ви можете використовувати вбудований затискач і легко прикріпити його до поясу або гітарного ременя.

 

 

TC Helicon Go Vocal

Високоякісний мікрофонний підсилювач

З мікрофонним підсилювачем GO Vocal від TC Helicon ви зможете миттєво оновити мікрофон iOS, Android, Mac або PC мобільного пристрою. Тим самим забезпечуючи високу якість запису, використовуючи улюблений зовнішній динамічний або конденсаторний мікрофон. Не залежно від того, де ви знаходитесь, GO Vocal дає змогу створювати будь-де і будь-коли. Все, що вам потрібно, це GO Vocal, мобільний пристрій, мікрофон і XLR-кабель, і, звичайно, ваш голос!

 

 

Просто підключіть навушники до GO Vocal і робіть записи з абсолютно нульовою затримкою. Світлодіодний індикатор показує стан фантомного живлення, а також служить легким візуальним посиланням при встановленні оптимального рівня підсилення мікрофона.

 

 

Підсилювач GO Vocal забезпечує широкий динамічний діапазон для звукового сигналу без спотворень, що значно перевищує якість внутрішнього мікрофона вашого мобільного девайса. Вхід XLR дозволяє підключати динамічні та навіть студійні конденсаторні мікрофони, які потребують 48 В фантомного живлення для роботи.