Компанія Shure розширила свою легендарну лінійку мікрофонів серії SM, двома новими наголовними моделями такими, як наголовний конденсаторний мікрофон SM31FH для фітнесу та наголовний конденсаторний мікрофон SM35 для виступів наживо. Shure також представила наголовний конденсаторний мікрофон PGA31 та петличний конденсаторний мікрофон серії Centraverse (CVL) - ідеальний для проведення презентацій.

«Ми з радістю представляємо нові можливості, що додають різносторонності лінійці продукції Shure», - сказав Чад Віггінз, директор підрозділу провідних мікрофонів Shure. «SM35 перфектно підійде музикантам, котрі співають та грають, а також SM31FH є нашим кроком на зустріч тим користувачам, котрі шукають легку та вологостійку наголовну систему, що може витримати щоденні навантаження студії фітнесу».

«Завдяки PGA31 та CVL ми маємо змогу обновити та вдосконалити звучання і комфортність деяких наших продуктів, в той час, як залишати їх доступними по ціні. При виборі наших нових продуктів з лінійки безпровідних систем BLX, цифрових безпровідних систем GLX-D, PGA31 та CVL є чудовим вибором для будь-кого, хто шукає надійність та якість аудіо Shure в простому, доступному за ціною комплекті».

Наголовний мікрофон Shure SM35 дає інструменталістам свободу дій самоекспресії під час живого виступу на сцені зберігаючи високу якість звуку. Надійна та зручна конструкція мікрофону робить його ідеальним для будь-якої сцени – від малих клубів до турів по великих стадіонах. Важливим додатком є те, що SM35 призначений для роботи з безпровідними системами BLX, цифровими безпровідними системами GLX-D та ULX-D.

Створений для задоволення потреб фітнес-інструкторів, SM31FH зручний кардіоїдний конденсаторний мікрофон з гідрофобним покриттям – матеріалом, що відштовхує вологу, захищаючи картридж мікрофона від корозії спричинюваної потом. При своїй легкій вазі, надійному кріпленні та компактному профілі, мікрофон забезпечує «кришталеву» чистоту аудіо, навіть при додаткових годинах неперервного користування в студіях фітнесу та спортивних залах. Доступний колір «Neon orange». Shure SM31FH призначений для роботи з безпровідними системами BLX та цифровими безпровідними системами GLX-D.

Новий наголовний мікрофон PGA31 деальний для вокалістів, що потребують зручність «hands-free». Він забезпечує передачу первісного аудіо як в звичайних сценічних умовах, так і на сценах з особливими вимогами. Shure PGA31 призначений для роботи з безпровідними системами BLX, цифровими безпровідними системами PGXD та цифровими безпровідними системами GLX-D.

Розроблений з оптимізованим звуком, котрий так само має важливе значення у використанні для мови та презентації, як і для сцени, новий петличний мікрофон CVL дає учасникам презентацій зручне у користуванні мікрофонне рішення для покращеного звуку за доступну ціну. Shure CVL призначений для роботи з безпровідними системами BLX.