Самые известные во всем мире пластики

 

Виготовляючи пластики вже понад 50 останніх років, компанії Remo вдалося створити надзвичайно широкий асортимент продукції для різних потреб й на всі смаки. Це і набори високоякісних пластиків для ударних установок, які використовуються гравцями різних музичних напрямків (кантрі, джаз, рок, поп, R&B, хіп-хоп, латиноамериканська музика та ін.), і навіть спеціалізовані маршеві, оркестрові, перкусійні та інші. Всі вони виготовлені за сучасними технологіями та мають дуже високу продуктивність. Враховуючи таку варіативність типів, форм та розмірів, вибір ідеальних пластиків під певні потреби вимагає чіткого розуміння поняття рівня продуктивності, що здатен забезпечити той чи інший продукт.

 

Інноваційні технології, починаючи з 1957 року

У 1957 році була вперше представлена лінія класичних барабанних мембран під назвою «Weatherking», яка здобула для Remo світову славу лідера цієї галузі. Використовуючи передові технології, компанії вдалося створити надзвичайно велику кількість пластиків, що здатні задовольнити найрізноманітніші потреби. Кожна мембрана має свій особливий дизайн, який відповідає всім вимогам, що до неї ставляться музикантами таких напрямків, як кантрі, джаз, рок, поп, R&B, хіп-хоп, латиноамериканська музика та багато-багато інших. Крім того, було створено цілий ряд спеціалізованих маршових, оркестрових, перкусійних та інших мембран як окрему категорію пластиків. Пластики Remo відрізняються між собою за типом, структурою, розміром та обробкою поверхні, що впливає на їх зовнішній вигляд, звучання та продуктивність і, у свою чергу, робить їх такими, які здатні задовольнити потреби найкращих барабанщиків з усього світу.

 

Стандарт для понад 90% існуючих пластиків

Для виробників барабанних мембран компанія Remo завжди була, є і буде найвищим стандартом. Будучи світовим лідером у цій галузі, починаючи з 1960-х, вона відіграла головну роль не тільки у процесі стандартизації розмірів пластиків, але і у таких важливих питаннях, як дизайн, вдосконалення та виробництво. Дуже часто можна спостерігати, як конкуренти посилаються на пластики Remo і вказують їх прототипом, за яким було виготовлено їхню продукцію. Це дуже приємно. Завдяки постійному вдосконаленню технології виробництва та використанню різних плівок, покриттів, клеїв і текстури, Remo ніколи не зупиниться на шляху інновацій і завжди буде йти на крок попереду. До прикладу, одне з останніх вдосконалень передбачало вибір остаточного варіанту із числа 175 запропонованих плівок. Чому? Тому що Remo просто не може зупинитися, ось чому...

 

Гляньте на список відомих барабанщиків, які використовують платики REMO!

і це далеко не весь список...