Легендарна педаль реверберації з незвичайним MASH-перемикачем та ефектом Shimmer

30 травня компанія TC Electronic анонсуватиме нову педаль ефектів HALL OF FAME 2 – оновлену версію легендарної педалі реверберації HALL OF FAME. Ще з самого початку оригінальний HALL OF FAME прославився своїм натуральним ефектом реверберації та вважається еталонним й по сьогоднішній день. Педаль ефектів HALL OF FAME 2 успадкувала це звучання, але разом з тим суттєво доповняє його зовсім новими можливостями.

Зустрічайте нову технологію під назвою «MASH», яка перетворює звичайну кнопку педалі в педаль експресії! Кнопка з новою технологією MASH реагує на силу натискання. Завдяки такій унікальній можливості заощаджується місце у вашому педалборді.

Другою родзинкою нової педалі ефектів HALL OF FAME 2 є ефект Shimmer, що додає до ревербератора зміщення висоти ноти на октаву.

 

 

І, на завершення, звичайно ж, новинка оснащена функціональністю TonePrint – революційною технологією, що дозволяє завантажувати готові налаштовані ефекти в педаль, у тому числі й ефекти, що використовують світові музиканти.

Також ви можете створювати власні, ні на кого не схожі ефекти за допомогою безкоштовного редактора TonePrint Editor, сумісного з РС, Mac та iPad. А також ще одним приємним доповненням в педалі ефектів HALL OF FAME 2 є наявність аж трьох слотів для збереження улюблених TonePrint-ефектів.