Компанія Alvarez відома високою якістю своїх інструментів та прагненням до інновацій вже більше 40 років. Багато відомих музикантів називають вироби Alvarez справжнім витвором мистецтва. Сьогодні ми розповімо про укулеле - мініатюрну гітару з гавайським корінням. 

Укулеле Alvarez ретельно розроблені для забезпечення відкритого звучання з гарною віддачею, гучністю та витонченим тембром. Конструкція укулеле забезпечує оптимальну силу і передачу енергії між грифом та корпусом.

Особливістю цих інструментів є модифікація традиційних фігурних розпорок для кращої віддачі. Відгук інструмента також підсилюється за рахунок міцного бриджа з рожевого дерева. Він покращує проекцію і тим самим полегшує гру. До інших особливостей можна віднести корпус з деревини, висушеної природнім шляхом. Верхній та нижній поріжки з натуральної кістки, гриф з махогону, накладка з рожевого дерева та високоякісні кілки.  

 

Укулеле Alvarez сериї Regent

Alvarez RU22C укулеле концертне, верхня дека - махогон, обичайка та нижня дека - махогон, верхній та нижній поріжки - натуральна кістка, покриття матове, колір натуральний
Alvarez RU22S укулеле сопрано, верхня дека - махогон, обичайка та нижня дека - махогон, верхній та нижній поріжки - натуральна кістка, покриття матове, колір натуральний
Alvarez RU22TCE укулеле тенор, з вирізом і електронікою верхня дека - махогон, обичайка та нижня дека - махогон, верхній та нижній поріжки - натуральна кістка, покриття матове, колір натуральний
Alvarez RU26S укулеле сопрано, верхня дека - ялина, обичайка та нижня дека - махогон, верхній та нижній поріжки - натуральна кістка, покриття матове, колір натуральний
Alvarez RU26TCE укулеле тенор, з вирізом і електронікою, верхня дека - ялина, обичайка та нижня дека - махогон, верхній та нижній поріжки - натуральна кістка, покриття матове, колір натуральний

 

Укулеле: більше, ніж маленька гітара 

Кожен з нас хоча б раз у житті бачив крихітну гітару з чотирма струнами. Далекий від музики користувач може подумати, що це іграшка. Проте музикантів цією «іграшкою» не здивувати і не розчулити. Існує багато різних історій про походження крихітної гітари «гавайки», але всі вони схожі між собою.

За легендою, укулеле є гібридом двох португальських традиційних гітар кавакіньо та раджао. Створення інструменту відбулося в меблевій майстерні на Гавайях вихідцями з Португалії у 1879 році. Новий інструмент миттєво поширився по островам Тихого та Атлантичного океанів. А після гастролей гавайського ансамблю в Сан-Франциско в 1919 році укулеле міцно асоціюється саме з гавайською музичною культурою.

Найцікавіше про укулеле

У Великобританії існує цілий оркестр, який виконує музичні твори виключно на укулеле. Він так і називається «Укулельний оркестр Великобританії». У їхньому репертуарі музичні композиції Девіда Боуї, американської рок-групи «Nirvana» і навіть твори П. І. Чайковського.

Кожен виступ оркестру це не просто музика, це справжнє шоу, наповнене відмінним гумором і безмежною імпровізацією. 

 

 

фото Укулельний оркестр Великобританії

 

28 липня 2012 року в японському місті Йокогама, 2134 людини одночасно зіграли на укулеле. Цей захід досі вважається рекордним. 

 

фото рекорд укулеле

 

Окрім того, на укулеле грали багато відомих людей і серед них: Ніл Армстронг (перша людина на Місяці), Уоррен Баффет (найбільший американський підприємець та інвестор), Джордж Харрісон (гітарист групи «Бітлз»), Одрі Хепберн, Рассел Бренд, а також неперевершена Мерилін Монро.

 

фото Мерилін Монро

 

Кліфф Едвардс - більш відомий як Укулеле Айк. За період з 1920 до 1960 рр. він знявся в більш ніж 100 фільмах, записав сотні пісень і склав збірники музичних стандартних мелодій в перекладенні для укулеле.

 

фото Кліфф Едвардс - більш відомий як Укулеле Айк

 

«Король рок-н-ролу» Елвіс Преслі теж був фанатом цього музичного інструменту.

 

фото Елвіс Преслі

 

Минулого року представник України на "Євробаченні-2018" Melovin, заспівав свою конкурсну пісню під укулеле для своїх фанів у Португалії.

 

фото Melovin на Євробаченні-2018

 

На сторінці в Instagram артист виклав відео, де співає свій авторський трек Under the Ladder. На опублікованих кадрах видно, що Melovin сидить на пасажирському сидінні "тук-тука" та співає під музичний супровід укулеле. Акомпанував артисту португальський музикант і телеведучий Стефан Шпігель.