Тенденція портативної обробки звуку назавжди змінила музичний світ. Але як це впливає на вашу творчість та можливість спілкуватися з друзями, які хочуть використовувати планшети, телефони, FX-процесори тощо? Дотепер це було складно. Та завдяки неймовірній універсальності Blender від TC-Helicon до нього можна підключити будь-який пристрій з лінійним виходом або роз’ємом для навушників, надаючи кожному музиканту персональний мікс для навушників для високоякісного багатотрекового запису в DAW. Плюс, коли вам потрібно попрактикуватись, Blender стає ідеальною «тихою студією» - дозволяючи вам грати всю ніч, не турбуючи сусідів.

 

 

Джем завжди веселіший, коли всі можуть приєднатися, тому Blender оснащений 6 незалежними стерео входами, які дозволяють вам підключити всю групу, щоб репетирувати, не заважаючи людям навколо.

 

 

З багатоканальним аудіовиходом USB з високою роздільною здатністю, ви можете легко записувати фантастичний набір треків безпосередньо до вашого DAW. І оскільки ви ніколи не знаєте, коли у вас з'явиться нова ідея пісні, чому б не зберегти запис і продовжити в зручний час.

 

 

TC-Helicon Blender дозволяє кожному музикантові взяти під контроль свій власний персональний мікс для навушників, тому ви завжди отримуватимете саме те, що хочете. Вбудований автоматичний компресор “склеює” всіх учасників, що забезпечує збалансований мікс.

Застрягли зі своїм інструментом? Мобільний додаток Blender (безкоштовне завантаження для пристроїв Android і iOS) дозволяє налаштувати індивідуальний моніторинг безпосередньо з планшета або телефону.

 

 

Тепер, коли ви всі разом носите навушники або In-Ear монітори, як ви будете розмовляти один з одним? Blender має зручний вбудований мікрофон, спеціально розроблений для того, щоб підтримувати зв'язок навіть у навушниках. Завдяки опціям живлення USB або від батареї, Blender дає вам можливість створювати музику незалежно від того, де ви знаходитесь!