Часто ми довіряємо нашим вухам, налаштовуючи звук музичного обладнання. Але, насправді, наші вуха можуть не помічати таких тонких нюансів, як фазинг, відсікання та низький динамічний діапазон. І перш ніж ви помітите це, тривала сесія перетвориться на перевірку апаратури, а не запис пісні. Але завдяки TC Electronic Clarity M Stereo, таке необхідне вимірювання для стерео і 5.1 сеансів завжди з вами у потрібному місці - без зайвих інструментів калібрування.

 

фото Вимірювач рівня аудіосигналу TC Electronic Clarity M Stereo 5.1

 

Clarity M Stereo надає повний набір прецизійних інструментів, необхідних для будь-якого аудіопродюсера. Достатньо підключити його до комп'ютера, і ви отримайте миттєвий фідбек. Він потрібен, щоб забезпечити оптимальні рішення для мікшування, мастерингу та пост-продакшну. Чіткий 7-дюймовий багатоколірний дисплей легко читається при будь-яких умовах, а знаковий радіолокатор гучності TC Electronic і високоточна RTA, забезпечують якісне вимірювання всіх параметрів.

 

фото TC Electronic Clarity M Stereo 5.1 - вимірювач рівня аудіосигналу

 

Основані на плагінах інструменти моніторингу можуть перевантажувати вашу систему та потребують багато часу для роботи з комп’ютером. Але Clarity М Stereo є автономним пристроєм. Його 7-дюймовий кольоровий дисплей з високою роздільною здатністю забезпечує відображення всієї інформації про мікс та мастеринг, даючи змогу DAW працювати за призначенням: створення чудової музики та звуку.

 

фото TC Electronic Clarity M Stereo 5.1

 

Інтеграція Clarity M Stereo у комп'ютерну систему і робота з цим пристроєм буде легким завданням навіть для початківця. Просто підключіть через USB і запустіть TC Electronic плагін на потрібній стереосистемі або каналі. Але що, якщо ви мікшуєте в форматі 5.1? Clarity M включає розподільчий кабель з опором 75 Ом, BNC з'єднувачами для вимірювання трансляцій у форматі 5.1.

 

фото TC Electronic Clarity M Stereo

 

Основні характеристики TC Electronic Clarity M Stereo:

  • Апаратний аудіовимірювач за ціною плагіна
  • Зберігає необхідний фідбек міксу просто на вашому столі
  • З'єднується з вашим DAW або робочим столом через USB або включений розподільчий кабель
  • Підтримує стерео і 5.1-канальний звук 7-дюймовий кольоровий дисплей забезпечує якісний фідбек в режимі реального часу
  • Відповідає всім основним стандартам: ITU BS.1770-4, ATSC A/85, EBU R128, TR-B32 і OP-59
  • Вбудована підставка для настільного використання
  • Монтажні отвори для кріплення або присоски