Сучасний світ не стоїть на місті постійно змінюючись, розвиваючись, і ми йдемо в ногу з часом, щоб стати кращими для вас. Музичний інтернет-магазин "Тік-Так" відтепер "Intermuzika" - це сучасна міжконтинентальна площадка музичної продукції, що створена компанією «Юритмікс» - лідером української музичної індустрії з 27-річним досвідом роботи у музичній сфері. На сьогоднішній день «Юритмікс», являється одним з найбільших імпортерів в Україні та Східній Європі зі статусом ексклюзивного представника 60 всесвітньо відомих брендів. Основним напрямком діяльності компанії є оптова торгівля музичними інструментами та професійним обладнанням для теле-радіо і шоу індустрії. Наші партнери - це більш ніж 100 магазинів в Україні та країнах СНД.

 

Інтернет-магазин "Тік-Так" тепер "Intermuzika"

Музика не має меж та кордонів, саме тому, ми вирішили зняти будь-які кордони між музичними інструментами, обладнанням та брендами. Сучасна інтернет площадка "Intermuzika" надає можливість купити або замовити топові музичні товари будь-якого бренду з будь-якої точки світу. Ми завжди прислухаємося до наших клієнтів, що і визначило наше рішення на масштабний ребрендинг, який включає не тільки саму інтернет площадку, але і нових кваліфікованих людей,та новий підхід до клієнтів. На сьогоднішній день залишається діяти тільки один київський інтернет сайт «Тік-Так», який обслуговуватиме виключно український музичний простір. 
"Intermuzika" – це сучасний сайт з наймасштабнішим  асортиментом товарів і брендів та зручною системою лояльності. Наша дружня команда, складається з більше ніж 30 фахових спеціалістів і професійних музикантів, які є ентузіастами своєї справи з багаторічним досвідом. Ми добре знаємо ринок музичних інструментів, професійного світла і звуку, розбираємося в технічних аспектах і завжди готові надати фахову підтримку. Саме тому, на сайті "Intermuzika"  завжди доступний прямий зв'язок з бренд-менеджерами, щоб ви отримували фахову консультацію по всім вашим питанням. 

 

Найширший асортимент музичних інструментів, звукового та світлового обладнання

Якщо ви думаєте зайнятися грою на музичному інструменті, чи вже граєте і хочете покращити майстерність, або ви один з тих щасливчиків, які заробляють собі на життя, граючи на музичному інструменті, в "Intermuzika"  ви знайдете все, що вам потрібно. Гітари та гітарне обладнання, клавішні, акустичні та електронні барабани, звукове та студійне обладнання, діджейська техніка, світлове обладнання, духові інструменти і музичні аксесуари до будь-якого музичного інструменту. Сучасний сайт "Intermuzika" - це наймасштабніший в Україні асортимент товарів з постійною наявністю на власних складах більше 6000 найменувань сертифікованої музичної продукції з постійною актуальною інформацією про наявність на сайті. На всі групи товарів надається гарантія від одного до десяти років. Професійний сервісний центр проводить фаховий ремонт з повною гарантійною та післягарантійною підтримкою. Ми прагнемо до оперативності, високої якості обслуговування і найкращому та найширшому асортименту музичних інструментів, звукового та світлового обладнання в українській частині інтернету. 

 

Маркетплейс для музикантів

Інтернет площадка "Intermuzika" – це, перш за все зручний Маркетплейс для музикантів з вигідною дисконтною системою та спеціальними пропозиціями для учасників клубу дисконтної системи. На платформі "Intermuzika" ви можете напряму поставити питання спеціалісту своєї категорії товарів та обрати для себе зручні способи оплати та доставки. Ми гарантуємо конкурентні ціни на весь асортимент товарів, дисконтну оплату та щедрі бонуси для постійних покупців. Реєстрація на сайті дозволить вам стати учасником нашої музичної спільноти та користуватися додатковими бонусними програмами лояльності. Найближчим часом очікуйте ще більше можливостей для музикантів.