Сьогодні, з величезною кількістю синтезаторів на ринку, знайти потрібний саме для себе, непросто. Різні моделі мають різні можливості та привабливі для користувачів різних типів. Однак існує синтезатор, який спроможний зробити все: Fantom Roland.

 

 

Синтезатор Fantom розроблений для створення електронної музики, продуктивності, звукового дизайну та багато чого іншого. Остання версія Fantom - це найсучасніший універсал, який швидко стане вашим новим улюбленим інструментом.

 

 

Головна особливість синтезатора - новий дизайн. Вам не потрібно хвилюватися щодо визначення того, як ви хочете працювати, оскільки всі функції доступні, коли вони вам потрібні.

 

 

І, звичайно, звуки. Ви отримуєте всі потрібні електронні, акустичні та гібридні тони. Завдяки приголомшливо автентичній технології V-Piano Roland, ви можете додавати більше звуків по мірі необхідності.

 

 

Звичайно, сила - це ніщо без контролю, і Fantom забезпечує нею повністю. Все починається з клавіатури, яка є найкращою у Roland. А продовжується, з інтуїтивно зрозумілим вибором ручок та повзунків, які значно полегшають вашу роботу. Варто зазначити, що інтерфейс сенсорного екрану - кольоровий.

 

 

Що стосується запису, то тут вибір дуже великий. Педи RGB для бітмейкерів, а також класичний секвенсор у стилі TR-REC, який черпає натхнення від відомих барабанних машин Roland. Звичайно, ви також можете робити запис у режимі реального часу, поки є рояль для редагування та сітка для запису і запуску кліпів.

 

 

Fantom чудово працює як окремо, так і в комплекті з іншим студійним обладнанням. Під'єднайте його до комп’ютера, і ви можете за допомогою сенсорного екрана та інших елементів керувати програмним забезпеченням Apple Logic Pro DAW та MainStage, а завдяки подвійному виходу CV/Gate модульний та аналоговий синтезатор також може бути використаний.

 

 

Отже, незалежно від того, чи ви пишете пісні, чи вам потрібен чудовий синтезатор, Fantom - найкращий вибір. Він поставляється в трьох розмірах - Fantom 6 (61-клавішний), 7 (76-клавішний) і 8 (88-клавішний). Дізнатись більше інформації ви можете на сайті Roland.