Серія напівпрофесійних гітар Alhambra пропонує інструменти високого рівня відтворення для учнів класу гітари

 

Існує думка, що учень повинен розпочати своє навчання з гри на незручних інструментах низької якості – велика помилка. Ця думка немає нічого спільного з реальністю. Починаючи з 1965 року, компанія Alhambra спеціалізується на гітарах усіх рівнів, звертаючи особливу увагу на якість та продуктивність кожної з моделей. За основу береться дбайливість у виборі хорошої резонансної верхньої деки, котра завжди повинна бути з суцільної деревини, будь то гітара учнівська, чи професійного рівня іменна модель ручної роботи. Серед ряду моделей гітар бренду Alhambra кожен гітарист може знайти інструмент, який найбільше відповідає його вимогам.

 

 

Демонстрація моделей 3С, 4Р та 5Р

В наступному відео професійний гітарист гурту Fanatic Guitars Мар Санчез демонструє нам серію моделей лінійки напівпрофесійного ряду гітар Alhambra для учнів та студентів. Йде мова про моделі 3С, 4Р та 5Р. За словами Мара Санчеза, це три дивовижні моделі, для будь-якого учня, який хоче розпочати гру на гітарі.

 

 

Перша модель, Alhambra 3С, яка є найдоступнішою моделлю з усіх, - це та модель, яка має хороші звукові характеристики та є зручною у використанні, незважаючи на невелику ціну. Той, хто розпочне гру на ній зрозуміє, що це фантастична гітара.

 

 

Найменш економічною моделлю з трьох буде Alhambra 5P тому, що вона є напівпрофесійною гітарою, але за характеристиками її можна віднести до професійного ряду гітар та використовувати для концертів. Це гітара зі звуковими властивостями, тембральними варіаціями та більшими можливостями на музичному рівні - звучання для інструменталіста, а також дуже зручна гітара з вражаючим звучанням, як для моделі напівпрофесійного рівня.

 

 

Alhambra 4P – це модель, яка є більш доступною, ніж 5P, але вона насправді має достатньо особливостей цієї гітари. На рівні звуку та комфорту, ця гітара є також дуже хорошою. Якщо її порівнювати з попередніми двома, вона буде десь всередині. Для порівняння, у відео Мар Санчез робить інтерпретацію трьох тем, повторюючи кожну тему з кожною з цих трьох моделей.