Roland ВТМ-1 - безпровідна мобільна колонка з функцією гітарного підсилювача

 

Представляємо до вашої уваги новий девайс 2в1 ВТМ-1 від компанії Roland. Новинка являє собою компактну безпровідну мобільну колонку з функцією гітарного підсилювача. Пристрій можна підключати по інтерфейсу Bluetooth до смартфону або планшету. Родзинкою моделі, що вирізняє її від інших – є наявність входу для підключення електрогітари. Акустична система завжди знаходиться в "повній бойовій готовності", коли б не виникло бажання взяти гітару в руки. Завдяки чому,

Roland BTM-1 – може стати вашим чудовим способом боротьби з щоденними стресами. Все, що вам знадобиться, це підключити вашу гітару, і ви зможете грати будь-де і будь-коли. Ніяких проводів, чи громіздкого обладнання, BTM-1 – ідеальне зручне рішення для вашої творчості. В підсилювачі є ефекти «перевантаження» і реверберації, а також регулювання тембру. Якщо «вголос» грати з якоїсь причини не можна, можна скористатися гніздом для навушників. 

 

foto Roland ВТМ-1 - ідеальне рішення для творчості

 

Roland ВТМ-1 - ідеальне рішення для творчості

Примітно, але для любителів слухати музику, акустика Roland ВТМ-1 це саме те що потрібно, так як це перш за все, високоякісна мобільна акустична система. Крім того, можливість безпровідного потокового відтворення музики зі смартфона або планшета, робить пристрій зручним в користуванні. На додаток, завдяки гітарному входу, можна підключити інструмент та імпровізувати під супровід відтворювальних треків. Зовнішній вигляд нового девайсу надзвичайно привабливий та стильний, він 100% органічно впишеться у домашній простір. 

 

foto Roland ВТМ-1

 

Крім гітарного, новинка BTM-1 обладнана додатковим входом для підключення іншого обладнання, наприклад синтезатора або цифрового духового інструменту, такого як Aerophone від Roland.

 

foto акустика Roland ВТМ-1

 

Це дозволяє легко та швидко налаштуватися на музикування з друзями або рідними. Крім того, можна одночасно відтворювати музику в реальному часі Blluetooth із додаткового входу. Вхід забезпечує натуральний тон, а прості у використанні регулятори дозволяють "накрутити" будь-який звук, від чистого і до овердрайву. Є навіть ефект відлуння, що дозволяє органічно інтегрувати ваше виконання в об'ємний простір ваших улюблених музичних композицій.

При габаритах 264х78х100мм пристрій важить 920г, працює від вбудованої літій-іонної акумуляторної батареї. Потужність колонки - 2х4Вт.

 

фото Roland ВТМ-1 - ідеальне рішення для творчості