Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Смичкові інструменти

До смичковим музичним інструментам відноситься ціла група устаткування, кожна з яких зазнала суттєвих змін з моменту появи. Смичковий інструмент видає звучання за рахунок переміщення смичка по натягнутих струнах, які резонують з корпусом і передають звук слухачам. Кожен вид цих інструментів відрізняється тембром. Однак в цілому всі вони звучать однорідно за рахунок єдності конструкції і методу гри. Жоден камерний або симфонічний оркестр не обходиться без смичкових інструментів, які додають мелодії плавності, витонченості, витонченості.

Види смичкових інструментів

Все смичкові інструменти поділяються на чотири основні групи: скрипка, альт, контрабас, віолончель. Однак серед них існують і інші підкатегорії, що з'явилися завдяки технічному прогресу.

Скрипка не дарма вважається королевою будь-якого оркестру, так як таїть величезний потенціал, потужність звуку і витончену форму. Складається з двох частин: корпусу і грифа з розташованої на ньому колковой коробкою. Для виробництва смичка застосовується деревина і кінський волос. Скрипка відноситься до інструменту верхнього регістру.

Альт - прабатько скрипки. Відрізняється за звучанням, яке має більш оксамитову і густу тональність. Для музикування потрібно більше сили і розтяжки пальців, тому починати в дитинстві з такого інструменту малоймовірно.

Віолончель - в три рази перевищує розмір скрипки, її встановлюють на підлозі, упираючись на спеціальний шпиль. Спочатку віолончель ставилася на стілець, але в наші дні музикант грає, сидячи на стільці і тримаючи її вертикально. Віолончель по звуку найбільш наближена до людського тембру баритон, має істотне значення в оркестрі і навіть в сольному виконанні.

Контрабас - це смичковий інструмент має найнижчий тембром, виступає в ролі основи всього звучання оркестру, але рідко використовується в соло. Використовується не тільки в симфонічних виступах, а й в джазових, естрадних концертах. Для гри необхідно стояти в повний зріст або встановлювати табурет. Висота інструменту регулюється за допомогою шпиля.

Існують і інші смичкові інструменти, які використовуються різними народами Європи і Азії. В їх число входять такі екзотичні приналежності, як Ребека, ребаб, хардангерфеле, хуцинь і інші.

Аксесуари для смичкових інструментів

Кожен професійний музикант або любитель знає, що використання якісних аксесуарів не тільки подовжує роботу інструменту, але і забезпечує більш якісне звучання. До аксесуарів смичкових інструментів відноситься багато груп пристосувань, що забезпечують своєчасний догляд, настройку і зберігання обладнання.

Каніфоль - засіб для смичка, виготовлене з деревної смоли з домішкою скипидару, яка забезпечує рівномірний тертя кінського волоса по струнах. Звук стає яскравішим, чіткіше і плавніше, а смичком легше управляти.

Підборідник - корисний для музиканта аксесуар, що дозволяє комфортно утримувати інструмент. Деталь має виріз для підборіддя. Встановивши такий елемент, можна регулювати бічне, серединне або проміжне положення скрипки.

Містки - їхнє призначення схоже з підборідником, вони служать для комфорту музиканта, утримують скрипку або альт на плечі. Кріпляться за допомогою спеціальних лещат з м'якими накладками, щоб не пошкодити поверхню інструменту. Виконуються з дерева або металу, а зверху мають оксамитову або повстяну накладку.

Сурдини - необхідні в тому випадку, коли потрібно заглушити занадто динамічний звук смичкового інструменту. За виглядом нагадує гребінку, виготовляється з гуми або пластмаси.

Шпилі - підставки для контрабасів, грають роль опори, може регулювати висоту інструменту. Виробляються звичайно з металу або дерева.

Догляд за смичковими інструментами

Так як все смичкові інструменти робляться з тонких листів деревини, то вони схильні до деформації і сколів, що вимагає особливо дбайливого ставлення до такого виду обладнання. Рекомендується тримати інструмент в чохлі з жорстким каркасом, далеко від протягів, джерел тепла і морозу. Ретельний догляд продовжить термін служби інструменту, тому важливо своєчасно очищати його від пилу, вологи, обробляти полиролями.

Де купити якісний смичковий інструмент

Інтернет-магазин Intermuzik пропонує широкий асортимент смичкового обладнання, купити який можна в один клік або зателефонувати менеджерам сайту за вказаними вгорі телефонами. Компанія співпрацює з фізичними та юридичними особами, надає безкоштовну доставку при покупці понад 1000 грн. Оплата проводиться післяплатою або перекладом на карту Приватбанку зручним для покупця способом. Відправлення здійснюється службами перевезення «Нова Пошта», «Інтайм» за вказаною клієнтом адресою.

Вгору