Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в бажання
Графік роботи:

Пн-Пт:9:00–18:00

Сб-Нд:вихідний

0
Мій кошик

Ударні музичні інструменти

Першими ударними інструментами користувалися ще стародавні племена в якості сигнальних або відлякують елементів. Ударні - найширший ряд серед всіх музичних інструментів. В їх число входять як звичні вироби, так і екзотичні варіації. Звучання в такому інструменті утворюється за допомогою удару по основній його частині руками або спеціальними пристосуваннями (молоточками, стукалками, паличками). Тональність і сила звуку залежить від матеріалів, розмірів і форм обладнання. Всі вони класифікуються на дві великі групи: з регульованою тональністю і хитається.

Перетинчасті ударні інструменти

Барабан відноситься до інструментів з коливається амплітудою.

литаври за формою нагадує котел, туго обтягнутий шкірою, яка виконує роль мембрани. Решта мембранні елементи виготовляються з полімерних матеріалів.

Бубен - своєрідний обруч, з одного боку обтягнутий шкірою або закритий пластиком, а по колу на ньому розташовані металеві диски. Також може бути доповнений іншими елементами: бубонцями, дзвіночками та ін.

Пластинчасті інструменти

Ксилофони - дерев'яні бруски, що відрізняються за розміром і формою, від чого залежить звук і тональність кожного з них. Скріплюються вони міцними шнурами, під собою мають пружину. Ксилофон підходить для сольного і групового виконання, звук видобувається за допомогою паличок.

Металофон - аналог ксилофона, тільки бруски зроблені з металу. Найчастіше використовується для дитячих розваг.

Маримба відрізняється від ксилофона розмірами, відтворює звуки в чотирьох октавах. Для виконання потрібні палички з обмотаним нитками головками або гумовими накладками.

Вібрафон має алюмінієві пластини, відрізняється фактурним, ніжним, об'ємним тембром, відмінно виконує соло або акомпанує в оркестрі. Клавіші його розташовані по аналогії фортепіано.

Дзвони виконують свою безпосередню роль дзвонів, часто застосовуються в виступах оркестрів.

Дзвіночки - до 25-ти металевих пластин розташовані в дві ступінчасті лінії, виконують дві октави. Тональність залежить від розташування і числа пластин.

самозвучні інструменти

 

Тарілки - металеві плоскі диски, вібруючі деякий час після удару.

Трикутник - незамкнений в ціле металевий прут трикутної форми. Звук виходить за допомогою удару залізної палички.

Кастаньєти - іспанська парний народний інструмент.

Маракаси застосовуються в народних виступах. Являють собою кулі з дрібним дробом всередині, утримуються за допомогою рукоятки.

Екзотика

До екзотичних і більш рідкісним ударних інструментів відносяться трещетка, Ханг, хагон та інші.

Акустичні ударні установки

Установки цього типу відносяться до недорогих, що не вимагає витрат електроенергії інструментам. Однак мають ряд недоліків, які в першу чергу проявляються при налаштуванні обладнання. Їх звук занадто гучний, для переналаштування знадобиться покупка додаткових приладів. Також процедура установки і налагодження займе чимало часу.

Електронний тип установки

Серед переваг електронних установок такі важливі чинники, як: швидка і легка налаштування, додавання спецефектів, зміна тембру, включення MIDI і інші можливості. Вони підтримують функцію запису на різні носії, мають компактні габарити. З мінусів - висока вартість в порівнянні з акустикою.

Аксесуари та комплектуючі

Комплектуючі та аксесуари використовуються музикантами як для заміни зношених деталей, так і для вдосконалення вже наявних інструментів. У число таких входить безліч комплектацій. Вони допомагають продовжити термін служби ударному інструменту, особливо барабанів, які піддаються швидкого зносу.

Обручі надягають на пластик барабана для кращої фіксації. Виконуються з металу або пластику, кріпляться за допомогою протекторів, затискачів і спеціальних болтів. Безпосередньо впливають на звучання барабана, налаштовуючи натяжімость пластика.

Ключі - для кожного музичного інструменту є свій набір ключів, щоб вчасно підтягувати розхитуються елементи. Ключі бувають одинарними, подвійними або потрійними, з дизайном у вигляді брелоків, кулонів, підвісок та інших аксесуарів.

Тренувальні педи

Не у кожного є можливість тримати вдома повноцінну ударну установку. Тренувальні педи мають менший шумом і дозволяють проводити тренування, відпрацьовувати удари, не заважаючи оточуючим. З недоліків - відсутність повномірного звуку, немає можливості регулювання звучання, розвиток виключно техніки, але не музикальності.

Як правильно вибрати ударну установку

При виборі ударного інструменту перш за все необхідно визначитися, в яких умовах і в якому приміщенні буде застосовуватися дане обладнання. Існує інструмент для любителів і професіоналів, який відрізняється складністю налаштувань і ціною. Якщо виникли труднощі при виборі ударного інструменту, слід звернутися до менеджерів інтернет-магазину Intermuzika, які допоможуть підібрати оптимальний варіант і в найкоротші терміни оформлять покупку. Якщо замовлення буде перевищувати 1000 гривень, доставка для клієнта здійснюється безкоштовно, мінімальне замовлення повинен бути не менше 100 грн. Сайт Intermuzika відправляє товар службами «Нова Пошта» та «Інтайм», оплату можна провести при отриманні післяплатою або перекладом на карту Приватбанку в відділенні або поштовим переказом.

Вгору