|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
Компактний прожектор з 1 х 15 Вт світлодіодом 3в1 TCL RGB та DMX керуванням
1 потужний світлодіод 15 Вт COB (chip-on-board) 3in1 TCL RGB (однорідна суміш кольорів)
Прямий вибір кольору для 16 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується вентилятором
Управління за допомогою ІЧ-пульта дистанційного керування; автономний; функція Master / Slave; QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально); CRMX від LumenRadio через USB (опціонально); DMX; Звук до світла через мікрофон
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 33°: З кутом променя 33°.
З подвійним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Для таких областей застосування, як: Кімната для вечірок; мобільні ді-джеї / аніматори; невелика оренда
Програми зміни кольору; плавне змішування кольорів; електронний диммер
Строб-ефект
Попередньо запрограмований в Light Captain; Light´J
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 2 х монтажний кронштейн, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея, 2 х гвинти, 2 х шайби, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 17,5 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction: | 2 x 0,75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length: | 0,9 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 15 W COB (chip-on-board) 3in1 TCL RGB (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 2; 3; 4; 5; 7 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version 1 x USB, type A |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | IR remote control; stand-alone; Master/slave function; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional); DMX; Sound to light via Microphone |
| Preprogrammed in: | Light Captain; Light´J |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 33° |
| Beam angle (1/2 peak): | 33° |
| Beam angle (1/10 peak): | 69° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Width: 15,5 cm Depth: 9 cm Height: 19 cm |
| Weight: | 560 g |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø12mm; 2 x Ø7mm |
| Material: | Metal, 0,8 mm |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397708189 | 0,63 kg | 15cm x 13cm x 11,5cm |
| 24 | 4026397711431 | 15,75 kg | 54,5cm x 31,5cm x 38cm |