Можливі тимчасові складнощі, пов'язані з відключенням електроенергії
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Студійні мікрофони

Сортування:
за популярністю від дорогих від дешевих за назвою

Студійні мікрофони - інтернет-магазині InterMuzikaСтудійні мікрофони в інтернет-магазині InterMuzika

Сучасні студійні мікрофони - велика категорія високоякісних мікрофонів, які призначені для роботи в підготовлених умовах, наприклад в звукозаписної студії. Виділяють два підтипи: вокальні та інструментальні.

Основні види:

 • динамічні;
 • конденсаторні;
 • стрічкові.

Конденсаторні студійні мікрофони - мають дві пластини, по взаиморасположению нагадують двухполюсник. Під дією звукових сигналів починається рух однієї з пластин, що призводить до ємнісним змін. Цей тип відрізняється якісним звуком, особливо на високих частотах. Не рідше інших подібні пристрої використовуються в студійних умовах для запису вокалу і акустичних інструментів. Необхідно забезпечити фантомне живлення. До того ж вони часто мають компактні габарити.

Динамічні студійні мікрофони - в конструкції мають мембрану з жорстко закріпленою котушкою. Під дією електрорушійної сили реєструються звукові хвилі. Використовують цей тип переважно для запису гітар і барабанів. Для роботи не потрібно фантомне живлення.

Одним з найбільш важливих показників, який слід враховувати при оцінці апаратури - його діаграма спрямованості.

Діаграми спрямованості:

 • коло;
 • кардіоїда;
 • вісімка.

Коло - зараховується до всеспрямованим або ненаправленим, оскільки він приймає сигнал з будь-якого місця однаково. Найчастіше його можна застосувати для об'ємного озвучування в студії, під час живих виступів, а також прес-конференцій. Умовне позначення гуртком.

Кардіоїда (односпрямоване пристрій) за формою імітує сердечко. Прийом звуку відбувається тільки з одного напрямку. Пристрої цього типу характеризуються чутливістю до прямо попереду виходить звуковим сигналом, і не сприйнятливий до того, що відбувається позаду.

Вісімкою називають двосторонню діаграму. Вона має позначення на зразок переверненої цифри і нагадує знак нескінченності. Цей символ вказує на те, що виріб чутливо до звуку з передньої і задньої сторони капсуля, але не сприймає звукові коливання з боків. Найчастіше використовується в студіях під час запису кількох різних джерел звучання, а також коли потрібна шумоізоляція.

Крім того, існують суперкардіоїдна і гіперкардіоїдний студійні мікрофони. Перший тип, іноді званий «гарматою», найефективніше приймає прямоісходящіе звуки, почасти приглушаючи шуми з боків і з тильної сторони.

Мікрофонні моделі з гіперкардіоїдною діаграмою спрямованості мають остронаправленной конфігурацію. Вони годяться для шумоізоляції і як правило їх застосовують з метою запису музичного супроводу.

Студийний мікрофонОсобливості вибору студійного мікрофона:

 

 1. Схема підсилювача: лампові, трансформаторні, безтрансформаторні, транзисторні, гібридні технології.
 2. Максимальний звуковий тиск (SPL).
 3. Частотна характеристика.
 4. Перемикачі.

Якщо необхідно виконати аудіозапис, то краще буде конструкція з широкою мембранної, яка має кардіоїдну спрямованість. Для інструментального озвучування використовують компактні пристрої, які зручно розмістити якомога ближче до джерела звуку. Під час запису інструментів хорошою альтернативою буде застосування пари або декількох мікрофонів.

Вибір і покупка мікрофонів для студії

В інтернет-магазині InterMuzika можна купити студійні мікрофони недорого, придатних для будь-яких потреб і цілей.

Не рекомендується піддавати пристрій занадто високого рівня гучності під час експлуатації. Це може привести до зносу чутливих звукоснімающіх елементів і неякісної записи вокалу і інструментів. Необхідно стежити за чистотою захисної сітки, яка при забрудненні може блокувати і спотворювати вхідний звук, погіршуючи якість сигналу.

Отримати кваліфіковану консультацію та оформити замовлення в інтернет-магазині Intermuzika можна кількома способами: в онлайн-чаті, заповнивши форму зворотного зв'язку, або зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами. Оплата: банківською картою по передоплаті або післяплатою.

Гарантійне обслуговування, обмін або повернення здійснюються згідно з чинним законодавством. Знижки від 2 до 7 відсотків за принципом накопичення починаються з першої оформленої покупки і здійснюються для зареєстрованих покупців. Менеджери нашого магазину оотправлят вибраний Вами студійний мікрофон зручним для вас чином. Перевезення здійснюється "Новою Поштою".

 • Студійний мікрофон Audio-Technica AT2020V фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Студійний мікрофон Audio-Technica AT2035 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Студійний мікрофон Shure PGA27LC фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Студійний конденсаторний мікрофон Audio-Technica AT2050 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Студійний мікрофон Audio-Technica AT5040 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Студійний мікрофон Audio-Technica AT4033A фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Студійний мікрофон Audio-Technica AT4040 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Студійний мікрофон Icon Apollo LD1 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Студійний мікрофон Audio-Technica AT2040 фото 1
  −22%
 • Студійний мікрофон Audio-Technica AT2040USB фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

  −22%
 • Студійний конденсаторний мікрофон Behringer B2 PRO фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Студійний мікрофон Audio-Technica AT5047 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Студійний мікрофон Audio-Technica AT4047MP фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Студійний мікрофон Audio-Technica AT4047/SV фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

Вгору