|
21 372 грн
|
|
21 372 грн
|
платежа
по 10 686 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
240 потужних світлодіодів 1,5 Вт SMD 5054 R/G/B (однорідне поєднання кольорів)
144 потужних світлодіода 1 Вт SMD 5054 теплого білого кольору (WW)
Додатковий протизаморожувальний фільтр забезпечує широке, м'яке та однорідне світло
4 шторки, щоб уникнути засліплення глядачів і для захисту під час транспортування
Інтегровані шоу-програми
Прямий вибір кольору для 15 попередньо встановлених кольорів
Регульований баланс білого; електронний диммер; регульована швидкість диммера (ступінчаста реакція); регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; безступінчасте змішування кольорів
Ефект стробоскопа
Пристрій охолоджується вентилятором з регульованою температурою
Автономне управління; DMX; функція Master / Slave; потенціометр швидкого вибору яскравості та попередньо встановленого кольору; QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально); CRMX від LumenRadio через USB (опціонально)
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 120°.
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
РК-дисплей
Попередньо запрограмований в Light´J; Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування як: Театр; Оренда; Весілля/гала/заходи; Виставки та магазини
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний; на стійці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х кришка розсіювача, 2 х гвинти з накаткою
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 160 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | T 6,3 A Fuse serviceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 240 x 1,5 W SMD 5054 R/G/B (homogenous color mix) 144 x 1 W SMD 5054 warm white (WW) |
| Color temperature: | 3000K |
| Flash rate: | 1 - 23 Hz |
| DMX channels: | 3; 4; 6; 8; 11 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Master/slave function; Quick select potentiometer for brightness and preset color; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light´J; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 120° |
| Beam angle (1/2 peak): | 120° |
| Color rendering index (CRI): | 96 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Narrow red (R) 1m: 609 lx, 3m: 73 lx, 6m: 21 lx Narrow green (G) 1m: 1250 lx, 3m: 157 lx, 6m: 46 lx Narrow blue (B) 1m: 254 lx, 3m: 31 lx, 6m: 9 lx Narrow warm white (WW) 1m: 1957 lx, 3m: 243 lx, 6m: 73 lx Narrow all 1m: 4046 lx, 3m: 506 lx, 6m: 149 lx Wide red (R) 1m: 458 lx, 3m: 59 lx, 6m: 17 lx Wide green (G) 1m: 1048 lx, 3m: 137 lx, 6m: 41 lx Wide blue (B) 1m: 235 lx, 3m: 31 lx, 6m: 9 lx Wide warm white (WW) 1m: 1552 lx, 3m: 203 lx, 6m: 61 lx Wide all 1m: 3283 lx, 3m: 429 lx, 6m: 127 lx |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Dimensions: | Length: 34,7 cm Width: 13,1 cm Height: 21,1 cm |
| Weight: | 3,73 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397717792 | 4,10 kg | 37cm x 19cm x 24cm |
| 4 | 4026397718010 | 17,20 kg | 40cm x 39cm x 52cm |