|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
Світлодіодний підлоговий спот із змішуванням кольорів RGBW, вкл. ІЧ-пульт дистанційного керування
Тонкий дизайн для економії місця
12 потужних світлодіодів 8 Вт 4в1 QCL RGBW (однорідне змішування кольорів)
Плавне змішування кольорів; регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер
Строб-ефект
2 вбудовані шоу-програми
Прямий вибір кольору для 18 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується вентилятором
Управління за допомогою QuickDMX через USB (опція); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опція); CRMX від LumenRadio через USB (опція); ІЧ-пульт дистанційного керування; автономний; Звук до світла; DMX; функція ведучого / веденого
З кутом розсіювання 16°
З подвійним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Попередньо запрограмований в режимах EASY SHOW 1; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3; Light´J
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування, як Клуби/школи танців; Вечірки; Сцени; мобільні діджеї/конферансьє
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х інструкція користувача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 40 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | IEC connector (F) mounting version |
| Fuse: | T 1 A |
| LED: | 12 x 8 W 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 4; 6; 8 |
| Cooling: | 1 x cooling fan |
| Control: | QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional); IR remote control; stand-alone; Sound to light; DMX; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | EASY SHOW 1; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3; Light´J |
| Beam angle: | 16° |
| Beam angle (1/2 peak): | 16° |
| Beam angle (1/10 peak): | 34 |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Material: | ABS Acrylonitrile butadiene styrene |
| Dimensions: | Width: 26,0 cm Depth: 12,5 cm Height: 23,3 cm |
| Weight: | 1,70 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø11mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,2 m |
| Remote control | |
| Battery: | Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397696714 | 1,95 kg | 23cm x 23cm x 23cm |
| 8 | 4026397696721 | 16,80 kg | 48cm x 47cm x 49cm |