|
9 003 грн
|
|
9 003 грн
|
платежа
по 4 502 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Спот PAR-56 з 9 х 8 Вт 4в1 LED і RGBW змішуванням кольорів
9 потужних світлодіодів потужністю 8 Вт 4в1 QCL RGBW (однорідне змішування кольорів)
Регульована зміна кольору; електронний диммер; плавне змішування кольорів
Строб-ефект
Автономне керування; DMX; ІЧ-пульт дистанційного керування; Звук до світла через мікрофон
Частота без мерехтіння:
З кутом розсіювання 8°.
З монтажним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Доступний в різних кольорах
Попередньо запрограмовані в Light´J; LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3
Для таких областей застосування як: Клуби / танцювальні школи; Кімната для вечірок; Сцена; Ресторани, бари та готелі
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 50 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 9 x 8 W high-power 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 4; 6; 8 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | Stand-alone; DMX; IR remote control; Sound to light via Microphone |
| Preprogrammed in: | Light´J; LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3 |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 8° |
| Beam angle (1/2 peak): | 8° |
| Beam angle (1/10 peak): | 25° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 20,5 cm Depth: 17,5 cm Height: 23 cm |
| Weight: | 1,65 kg |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397592849 | 1,90 kg | 22cm x 21,5cm x 28cm |
| 8 | 4026397592856 | 16,15 kg | 45cm x 45cm x 60cm |