|
2 645 грн
|
|
2 645 грн
|
платежа
по 1 323 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Прожектор зі світлодіодним ефектом з RGB-світлодіодами та стробоскопом
Плавне змішування кольорів; регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер
3 вбудовані шоу-програми
Пристрій охолоджується пасивним конвекційним охолодженням
Управління через DMX; звук до світла через мікрофон; автономний
З подвійним кронштейном
4 цифровий 7-сегментний світлодіодний дисплей
3 потужних світлодіода 3 Вт 3в1 TCL RGB (однорідна суміш кольорів)
18 потужних світлодіодів 0,5 Вт SMD 5730 холодного білого кольору (CW)
Строб-ефект
Попередньо запрограмований в Light´J; LED PC-Control 512; Light Captain
З кутом променя 22°.
Для таких областей застосування як: Вечірня кімната; мобільний діджей / аніматор; невелика оренда
Безшумна робота
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 16 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 3 x 3 W high-power 3in1 TCL RGB (homogenous color mix) 18 x 0,5 W SMD 5730 cold white (CW) |
| DMX channels: | 7 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | DMX; Sound to light via Microphone; stand-alone |
| Preprogrammed in: | Light´J; LED PC-Control 512; Light Captain |
| Beam angle: | 22° |
| Beam angle (1/2 peak): | 22° |
| Beam angle (1/10 peak): | 37° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Width: 15,2 cm Depth: 12 cm Height: 17 cm |
| Weight: | 520 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø10mm |
| Material: | Metal, 1 mm |
| Power cord | |
| Cable construction: | 2 x 0,75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397651911 | 0,61 kg | 16,5cm x 16cm x 13cm |
| 30 | 4026397651928 | 19,20 kg | 68cm x 51cm x 35cm |