|
41 265 грн
|
|
41 265 грн
|
платежа
по 20 633 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Особливості
Профільний прожектор PRO, 200 Вт світлодіод теплого білого кольору, зум, жалюзі, CRI >95
1 потужний світлодіод 200 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Ручний зум; ручне фокусування
З кутом променя 14° - 41°
Електронний диммер; Швидкість диммера (ступінчаста реакція) регулюється
Строб-ефект
Прилад охолоджується вентилятором
Управління через DMX; автономний
Частота без мерехтіння Freq:
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
РК-дисплей
Для таких областей застосування як: Театр; Сцена
Попередньо запрограмований в Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Можливість застосування: Підвісний; на стійці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х вилка (штекер), 1 х рамка фільтра
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 135 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 200 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 3157K |
| Equipment: | Zoom manual; Focus manual |
| DMX channels: | 3 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | DMX; stand-alone |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 14° - 41° |
| Beam angle (1/2 peak): | 14 - 41° |
| Beam angle (1/10 peak): | 14 - 41° |
| Color rendering index (CRI): | 98 Ra |
| Lamp life: | 15000 h |
| Luminous flux: | 10188 lm |
| Housing color: | Black |
| Display type: | LCD display |
| Dimensions: | Length: 61,8 cm Width: 33,1 cm Height: 36,2 cm |
| Weight: | 11,10 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| Energy efficiency class (A - G): | F |
| EPREL-Nr: | 1271171 |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397705409 | 12,75 kg | 74cm x 36cm x 35cm |