|
18 669 грн
|
|
18 669 грн
|
платежа
по 9 335 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Особливості
Зручний сценічний прожектор з COB-світлодіодом потужністю 50 Вт у модульній конструкції, CRI >80
Модульна конструкція, яку можна налаштувати відповідно до індивідуальних уподобань
4 стулки затвора
Диммер і стробоскоп, функції ведучого/ведомого регулюються за допомогою додаткового DMX-інтерфейсу
1 потужний світлодіод 50 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Пристрій охолоджується за допомогою вентилятора
Керування за допомогою вимикача на пристрої; функція ведучого/ведомого
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; Light Captain; Light´J
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 19°.
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
Дуже тихий робочий шум
З можливістю регулювання яскравості
Для таких областей застосування, як Виставковий і магазинний монтаж; інсталяція; театр; оренда
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція користувача, 1 х шнур живлення, 1 х фільтрувальна рамка, 1 х тримач гобо, 1 х вилка (живлення)
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 55 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via 3-pin screw plug connector (M) IP power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x 3-pin screw plug connector (F) IP |
| Lamp type: | LED lamp |
| Lamp specification: | Dimmable |
| LED: | 1 x 50 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 3000K |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | On/off switch on device; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light Captain; Light´J |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 19° |
| Beam angle (1/2 peak): | 19° (optional) 26° (optional) 36° (optional) 50° (optional) |
| Color rendering index (CRI): | 91 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Warm white (WW) 1m: 0 lx, 3m: 1669 lx, 6m: 432 lx |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Length: 30,5 cm Width: 13,4 cm Height: 23,8 cm |
| Weight: | 1,97 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397579284 | 2,45 kg | 38cm x 19,5cm x 19,5cm |
| 6 | 4026397579352 | 16,50 kg | 60cm x 39,5cm x 40,5cm |