|
1 862 грн
|
|
1 862 грн
|
платежа
по 931 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Мобільний, барвистий і тихий
Просто блискучий: Завдяки шести яскравим світлодіодам невеликий прожектор PK-3 розфарбує вашу вечірку в яскраві кольори, або повністю автоматично, або в ритмі музики.
За допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування, що входить до комплекту, ви можете вибрати одну з 3 попередньо встановлених шоу-програм, а також основні кольори - червоний, зелений і синій, плюс 7 чудових змішаних кольорів. Яскравість, швидкість роботи і чутливість мікрофона також можна легко відрегулювати.
Пристрій готовий до використання, працює без вентилятора, а завдяки сучасній світлодіодній технології є особливо енергозберігаючим. Але це ще не все! Ви можете підключити ваш павербанк до USB-порту і взяти PK-3 з собою та налаштувати його там, де вам зручно. І звичайно, пристрій поставляється готовим до підключення та з практичною ручкою для перенесення - все, що вам потрібно зробити, це розпакувати та увімкнути його!
Особливості
Невеликий прожектор з 6 світлодіодами, звуковим керуванням зміною кольору RGB та ІЧ-пультом дистанційного керування
Легкий пластиковий корпус
Можна також живити від USB-павербанків
6 потужних світлодіодів 3в1 TCL RGB (однорідна суміш кольорів)
Прямий вибір кольору для 10 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне керування; звук на світло через мікрофон; ІЧ-пульт дистанційного керування
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування, як Кімната для вечірок; невелика оренда
Безшумна робота
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х світловий ефект, 1 х зовнішній мережевий адаптер, 1 х кабель USB, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 5 V DC |
| Power consumption: | 5 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class III |
| Power connection: | Mains input via USB C (W) mounting version power supply cord with AC adapter (provided) |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 6 x high-power 3in1 TCL RGB (homogenous color mix) |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; Sound to light via Microphone; IR remote control |
| Connector type: | USB C (W) mounting version |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Width: 5 cm Depth: 16 cm Height: 16 cm |
| Weight: | 270 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø11mm |
| Material: | Plastic, 3 mm |
| External mains adapter | |
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Output: | 5 V DC; 1 A; 5 W |
| Color: | Black |
| USB cable | |
| Cable length: | Approx. 1,2 m |
| Connector type: | USB A (M) |
| Color: | Black |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397669060 | 0,34 kg | 16,5cm x 16,5cm x 8,5cm |
| 24 | 4026397669183 | 8,75 kg | 53,5cm x 36cm x 36cm |