|
27 218 грн
|
|
27 218 грн
|
платежа
по 13 609 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
288 потужних світлодіодів 0,5 Вт SMD 5730 теплий білий (WW)
288 потужних світлодіодів 0,5 Вт SMD 5730 холодний білий (CW)
Змінна колірна температура 3000 K - 6000 K
Додатковий протиморозний фільтр забезпечує широке, м'яке та однорідне світло
4 шторки, щоб уникнути засліплення глядачів і для захисту під час транспортування
Прямий вибір колірної температури для 69 попередньо встановлених значень
Диммер електронний
Частота без мерехтіння Freq:
З кутом спрямованості променя 120
Пристрій охолоджується вентилятором з регульованою температурою
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
РК-дисплей
Гумові ніжки
Управління за допомогою DMX; функція ведучого/ведомого; автономний; потенціометр швидкого вибору яскравості і колірної температури; CRMX від LumenRadio через USB (опціонально); QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально)
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування, як Відео- та фотозйомка; Сцена; Виставки та магазини; Оренда
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Попередньо запрограмований в Light Captain
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісна; стояча; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х кришка розсіювача, 4 х гвинти з накаткою
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 160 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | T 3,15 A Fuse fix in power supply |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 288 x 0,5 W SMD 5730 cold white (CW) 288 x 0,5 W SMD 5730 warm white (WW) |
| Color temperature: | 3000K - 6000K adjustable |
| DMX channels: | 2-1; 2-2; 3-1; 3-2; 4 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version 5-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | DMX; Master/slave function; stand-alone; Quick select potentiometer for brightness and color temperature; CRMX by LumenRadio via USB (optional); QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 120° |
| Beam angle (1/2 peak): | 120° |
| Color rendering index (CRI): | 93 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Cold white (CW) 1m: 3752 lx, 3m: 453 lx, 6m: 134 lx Warm white (WW) 1m: 3664 lx, 3m: 445 lx, 6m: 132 lx All 1m: 5667 lx, 3m: 690 lx, 6m: 204 lx |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Dimensions: | Length: 44 cm Width: 19,8 cm Height: 22,3 cm |
| Weight: | 6,00 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397717273 | 6,55 kg | 46cm x 25cm x 26cm |
| 4 | 4026397717297 | 27,60 kg | 52cm x 49cm x 56cm |