|
27 218 грн
|
|
27 218 грн
|
платежі
по 13 609 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
288 потужних світлодіодів 0,5 Вт SMD 5730 теплий білий (WW)
288 потужних світлодіодів 0,5 Вт SMD 5730 холодний білий (CW)
Змінна колірна температура 3000 K - 6000 K
Додатковий протиморозний фільтр забезпечує широке, м'яке та однорідне світло
4 шторки, щоб уникнути засліплення глядачів і для захисту під час транспортування
Прямий вибір колірної температури для 69 попередньо встановлених значень
Диммер електронний
Частота без мерехтіння Freq:
З кутом спрямованості променя 120
Пристрій охолоджується вентилятором з регульованою температурою
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
РК-дисплей
Гумові ніжки
Управління за допомогою DMX; функція ведучого/ведомого; автономний; потенціометр швидкого вибору яскравості і колірної температури; CRMX від LumenRadio через USB (опціонально); QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально)
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування, як Відео- та фотозйомка; Сцена; Виставки та магазини; Оренда
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Попередньо запрограмований в Light Captain
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісна; стояча; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х кришка розсіювача, 4 х гвинти з накаткою
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 160 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | T 3,15 A Fuse fix in power supply |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 288 x 0,5 W SMD 5730 cold white (CW) 288 x 0,5 W SMD 5730 warm white (WW) |
| Color temperature: | 3000K - 6000K adjustable |
| DMX channels: | 2-1; 2-2; 3-1; 3-2; 4 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version 5-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | DMX; Master/slave function; stand-alone; Quick select potentiometer for brightness and color temperature; CRMX by LumenRadio via USB (optional); QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 120° |
| Beam angle (1/2 peak): | 120° |
| Color rendering index (CRI): | 93 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Cold white (CW) 1m: 3752 lx, 3m: 453 lx, 6m: 134 lx Warm white (WW) 1m: 3664 lx, 3m: 445 lx, 6m: 132 lx All 1m: 5667 lx, 3m: 690 lx, 6m: 204 lx |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Dimensions: | Length: 44 cm Width: 19,8 cm Height: 22,3 cm |
| Weight: | 6,00 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397717273 | 6,55 kg | 46cm x 25cm x 26cm |
| 4 | 4026397717297 | 27,60 kg | 52cm x 49cm x 56cm |