|
8 819 грн
|
|
8 819 грн
|
платежа
по 4 410 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Безвентиляторний прожектор з COB-світлодіодом потужністю 20 Вт, регульованим кутом променя, індексом кольоропередачі (CRI) >95
Чотири кути променя, що регулюються за допомогою налаштувань лінзи в корпусі
З плоско-опуклою лінзою
1 потужний світлодіод 20 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Регулювання яскравості за допомогою поворотного регулятора
Частота без мерехтіння Freq:
З кутом розкриття променя 10
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
Для таких областей застосування, як Виставкове та магазинне освітлення; інсталяція; ресторани, бари та готелі; відео- та фотозйомка
Безшумна робота
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х монтажний кронштейн, 1 х гвинт
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 15 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via 3-pin screw plug connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Device fuse: | 5 x 20 mm, T 0,5 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 20 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 3000K |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Rotary dial for brightness |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 10° |
| Beam angle (1/2 peak): | 10° 15° 18° 22° |
| Beam angle (1/10 peak): | 19° 27° 30° 34° |
| Color rendering index (CRI): | 97 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Narrow warm white (WW) 1m: 6073 lx, 3m: 742 lx, 6m: 194 lx Wide warm white (WW) 1m: 2718 lx, 3m: 350 lx, 6m: 92 lx |
| Housing color: | Black |
| Dimensions: | Length: 19,5 cm Width: 11,5 cm Height: 16,5 cm |
| Weight: | 1,12 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397701364 | 1,32 kg | 25cm x 14cm x 15cm |
| 8 | 4026397701371 | 11,35 kg | 56cm x 27cm x 32cm |
| Артикул | EL-1006 |
|---|---|
| Модель | PPC20 |
Гарантийный срок на все инструменты и оборудование - 12 месяцев со дня покупки. Гарантия на цифровые пианино - от 2 до 5 лет. Исключением являются расходные материалы, аксессуары, средства по уходу и другие товары ограниченного срока службы. Гарантия не включает расходы на транспортировку.
Наложенный платеж Новая Почта
Предоплата для физических лиц (Privat24, LiqPay, безналичный расчет)
Предоплата для юридических лиц (безналичный расчет с ПДВ)
Адресная доставка Новая Почта
Доставка по Украине в отделение Новая Почта
Вы имеете право вернуть товар в оригинальной упаковке в течение 14 дней.
