|
11 993 грн
|
|
11 993 грн
|
платежа
по 5 997 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Світлодіодний прожектор зі змішуванням кольорів RGBW, ІЧ-пультом дистанційного керування та 2 протизаморожувальними фільтрами
Два додаткові світлофільтри забезпечують м'яке, однорідне світло
3 кнопки на пульті дистанційного керування для збереження власних налаштувань
1 потужний світлодіод 40 Вт 4в1 QCL RGBW (однорідне змішування кольорів)
Плавне змішування кольорів; регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер; регульована швидкість диммера (ступінчаста реакція); баланс білого
Ефект стробоскопа
36 вбудованих шоу-програм
Прямий вибір кольору для 15 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Управління за допомогою ІЧ-пульта дистанційного керування; автономне; QuickDMX (опція); W-DMX за допомогою бездротового рішення (опція); CRMX від LumenRadio (опція); DMX; Звук до світла через мікрофон; функція Master / Slave
Частота без мерехтіння:
З кутом розсіювання 4°: З кутом розсіювання 4°.
З подвійним кронштейном
OLED-дисплей
Безшумна робота
Попередньо запрограмований в Light Captain; EASY SHOW 1; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Для таких областей застосування як: Клуби / танцювальні школи; весілля / гала / заходи; інсталяції; мобільні діджеї / аніматори; ресторани, бари і готелі
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 2 х кришка розсіювача, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 36 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| LED: | 1 x 40 W 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 3; 4; 6; 8; 11 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | IR remote control; stand-alone; QuickDMX (optional); W-DMX by wireless solution (optional); CRMX by LumenRadio (optional); DMX; Sound to light via Microphone; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | Light Captain; EASY SHOW 1; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3 |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 4° |
| Beam angle (1/2 peak): | 4° Frost filter 20° Frost filter 80° |
| Beam angle (1/10 peak): | 8° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | OLED display |
| Dimensions: | Length: 12 cm Width: 17 cm Height: 22,5 cm |
| Weight: | 1,98 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2032 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397710625 | 2,22 kg | 19cm x 17cm x 27,5cm |
| 8 | 4026397710663 | 18,90 kg | 40cm x 36cm x 59cm |