|
6 179 грн
|
|
6 179 грн
|
платежа
по 3 090 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Світлодіодний підлоговий спот з COB-світлодіодом 30 Вт, вкл. ІЧ-пульт дистанційного керування
DMX і силові клеми розумно спроектовані для легкого підключення
1 потужний світлодіод 30 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Електронний диммер
Вбудовані шоу-програми
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне управління; DMX; функція Master / Slave; ІЧ-пульт дистанційного керування; перетворення звуку в світло через мікрофон; QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально); CRMX від LumenRadio через USB (опціонально)
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 18°.
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З подвійним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Попередньо запрограмований в Light´J; Light Captain
Ефект стробоскопа
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування як: Клуби / школи танців; Сцена; невеликий прокат
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея, 1 х інструкція користувача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 25 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug included |
| Power output: | Safety contact (F), mounting version |
| Device fuse: | T 1 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 30 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 3000K |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 1; 2; 4 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Master/slave function; IR remote control; Sound to light via Microphone; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light´J; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 18° |
| Beam angle (1/2 peak): | 18° |
| Beam angle (1/10 peak): | 65° |
| Color rendering index (CRI): | 97 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Width: 21,5 cm Depth: 12,7 cm Height: 22,85 cm |
| Weight: | 1,10 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds); class 3 (clearly perceptible sounds) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø11mm; 2 x Ø10mm |
| Material: | Metal, 1,5 mm |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,2 m |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397669275 | 1,30 kg | 19cm x 19cm x 24cm |
| 8 | 4026397669343 | 11,30 kg | 40cm x 40cm x 51cm |
| Артикул | EL-1033 |
|---|---|
| Модель | SLS30 |
Гарантийный срок на все инструменты и оборудование - 12 месяцев со дня покупки. Гарантия на цифровые пианино - от 2 до 5 лет. Исключением являются расходные материалы, аксессуары, средства по уходу и другие товары ограниченного срока службы. Гарантия не включает расходы на транспортировку.
Наложенный платеж Новая Почта
Предоплата для физических лиц (Privat24, LiqPay, безналичный расчет)
Предоплата для юридических лиц (безналичный расчет с ПДВ)
Адресная доставка Новая Почта
Доставка по Украине в отделение Новая Почта
Вы имеете право вернуть товар в оригинальной упаковке в течение 14 дней.
