|
9 818 грн
|
|
9 818 грн
|
платежі
по 4 909 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Вхідні сигнали:
Виходи:
| Артикул | OM-0010 |
|---|---|
| Модель | VFM212A |
| Діаметр НЧ динаміка | 1 x 12" |
| Діаметр ВЧ динаміка | 1 x 1" |
| Номінальна потужність | 140 Вт |
| Пікова потужність | 280 Вт |
| Кількість смуг | Двосмугові |
| Колір | Чорний матовий |