Можливі тимчасові складнощі, пов'язані з відключенням електроенергії
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

DJ (діджейське) обладнання

Для того, щоб стати популярним ді-джеєм, потрібні щонайменше три складові - талант, потяг до творчості та dj обладнання. Програвачі, навушники, мікшерні пульти, процесори ефектів - все це входить до категорії професійного Dj-обладнання.

У діджеїв-початківців виникає питання - а як вибрати і де знайти відповідне за ціною і рівнем якості dj обладнання? Купити або просто замовити звукове DJ-обладнання в інтернет-магазині справа кількох хвилин, проте ми рекомендуємо спершу як мінімум вивчити тематичні форуми. Ще один варіант, що працює на практиці, - поспілкуватися особисто з музикантами, які працюють у місцевих клубах. Багато з них займаються таким додатковим видом діяльності, як продаж dj обладнання, яке вже "відпрацювало" своє в рамках якогось комерційного проєкту або за рівнем уже не відповідає запитам діджея.

Як класифікують обладнання для діджеїв
Діджейську техніку заведено ділити на DJ-звукову і DJ-світлову. Обладнання першого типу - це DJ-програвачі, мікшерні пульти, програвачі вінілових дисків, комбіновані пристрої, навушники, контролери, грув-бокси, еффектори, системи цифрового діджеїнгу та багато іншого dj обладнання. У Києві є кілька спеціалізованих магазинів, добре відомих професійним діджеям, де в продажу є не тільки "вертушки" та голки до них, а й лазери, генератори світлових ефектів і світлодіодні панелі, що дають змогу перетворити виступ діджея на справжнє шоу.

Нюанси ціноутворення та особливості вибору обладнання для DJ
Останнім часом багато музикантів активно переміщаються світом, тому після відвідування магазинів з технікою виникає спокуса заощадити і там що-небудь купити. Dj обладнання в Україні не коштує набагато дорожче, якщо ми порівнюємо ціноутворення в магазинах офіційних представників одного і того ж виробника. Просто щоб не переплатити за "вертушку" або пульт, потрібно спочатку ретельно вивчити асортимент у наших великих дилерських мережах, віддаючи перевагу найпопулярнішим у діджейському середовищі моделям. Багато українських діджеїв, що називаються "доходили ногами" до свого вибору, витративши на це кілька років і чималу суму грошей. Сучасні інформаційні технології - це потужний інструмент. Адже вони дають змогу відносно швидко отримати доступ не тільки до стандартного опису обладнання, а й до практичних відгуків про нього від тих, хто реально використовує конкретний виріб у своїй роботі.

Вініл - класика жанру
Важко уявити хорошого діджея без наявності в його арсеналі програвача вінілових дисків. Адже всупереч прогнозам минулих десятиліть, платівки не тільки не поступилися лідируючими позиціями компакт-дисків, а й пережили їх - принаймні, якщо розглядати ці носії з точки зору професійних музикантів-діджеїв.

Програвачі діляться за типом приводу, який може бути ремінним або прямим. Для діджеїнгу підходять моделі з прямим приводом, який має стабільну швидкість обертання і розвиває великий крутний момент - важливий параметр для роботи діджея, оскільки від нього залежить можливість динамічного набору швидкості платтера (млинця). Та й підкручувати платівку найлегше і найзручніше на потужній "вертушці" з хорошим запасном крутного моменту.

Вгору