Можливі тимчасові складнощі, пов'язані з відключенням електроенергії
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Аудіоінтерфейси

Сортування:
за популярністю від дорогих від дешевих за назвою

Якісні аудіоінтерфейси популярних брендів

Аудіоінтерфейс - незамінний для музикантів предмет. З його допомогою можна записувати звук інструментів або вокал з використанням мікрофона. При цьому зберігається потрібний рівень гучності, а також з його допомогою можна прибрати сторонні шуми. Таким чином виходить чиста запис. Цей пристрій також називають звуковий або зовнішньої аудіокарти. Воно з'єднує комп'ютер з музичними інструментами, навушниками, мікрофонами, контрольними моніторами та іншою апаратурою.

Кількісне пропозицію цих пристроїв на ринку України досить велике. Тому музикантам новачкам важко зробити правильний вибір і купити відповідну модель приладу. У нашому музичному магазині в Києві і нашому інтернет-магазині InterMuzika представлений широкий асортимент моделей від світових брендів за доступними цінами і з офіційною гарантією.

Основні характеристики вибору аудіоінтерфейсу

Найважливіша характеристика, яку потрібно вивчити перед тим, як купити аудіоінтерфейс - це тип і кількість і вхідних і вихідних роз'ємів. Для різних завдань, може знадобитися різна кількість входів і виходів. Ціна пристрою прямо залежить від цього параметра - чим більше каналів, тим вона вища.

Існують спеціалізовані моделі аудіоінтерфейсів, розраховані на виконавців різних категорій - наприклад, гітаристів або клавишников, які можуть бути оснащені додатковими ефектами.

Купити аудіоінтерфейс нескладно, знаючи його сумісність з власним комп'ютером. Mac або PC, ті чи інші додатки - все це має значення. Щоб не помилитися з вибором і купити відповідну модель, можна обговорити це питання з консультантом нашого інтернет-магазину і дізнатися особливості конкретного аудіо-інтерфейсу. Оплатити покупку можна онлайн на сайті, є варіант оплати по виставленому рахунку за безготівковим розрахунком або купити товар в кредит.

Вгору