Можливі тимчасові складнощі, пов'язані з відключенням електроенергії
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Інструментальні мікрофони

Сортування:
за популярністю від дорогих від дешевих за назвою

Інструментальний мікрофон - прилад, який необхідний музикантам для озвучення музичних інструментів. Такі пристосування використовуються як в концертній, так і в студійній діяльності. На ринку представлена ​​величезна кількість самих різних мікрофонів для озвучення інструментів. Це незамінний інструмент в творчості, так як завдяки йому можна почути точне і гучне звучання абсолютно кожного інструменту. В цьому і полягає особливість його використання.

При звукозапису і озвучуванні концертів і виступів в основному використовується два типи пристроїв:

 • динамічні;
 • конденсаторні.

Динамічний мікрофон може без зусиль витримати високий рівень звукового шуму і застосовується він, як правило, для озвучення інструментів з низькими частотами, такими як: контрабас, бас-гітара, бас-бочка. Динамічні пристрої найкраще підходять для сценічної подзвучки інструментів. Також ними можна здійснювати озвучку перкусійних інструментів.

Конденсаторні мікрофони мають невелику спрямованістю і захищають звук від можливих спотворень. Це конденсатор, в якому одна з наявних обкладок виготовлена ​​з пластичного матеріалу. При звукових скачках, вібрації даної обкладання змінюють вміст конденсатора. Якщо він заряджений, ємність зміниться, і це може привести до того, що потужність напруги на ньому також зміниться. Тому виникне різниця між потужністю напруги на конденсаторі, напругою живлення і вирівнюють ці напруги струмів заряду / розряду. Цей струм і є необхідним сигналом, який надходить безпосередньо з пристрою на підсилювач. Для функціональності такого пристрою між обкладинками необхідно поляризующее напруга - 50-60 вольт. Дане напруга - стандартне, саме з таким фантомним харчуванням виробляються попередні і звукові карти. Конденсаторне пристрій наділене дуже високим вихідним опором. У корпусі мікрофона присутній підсилювач з досить високим вхідним опором. Він зроблений на електричній лампі або польовому транзисторі, який теж гарантує балансное під'єднання пристрою до іншої звукопідсилюючої апаратури. Такі мікрофони краще застосовувати для подзвучки акустичних інструментів, таких як звичайна гітара, рояль, акордеон.

Абсолютно для будь-якого музичного інструменту потрібно підібрати відповідний мікрофон, який адаптований саме під його особливості звучання. Від цього залежить безліч чинників - не тільки звук, але і застосування в цілому. Адже конструкція мікрофона створюється з урахуванням габаритів інструменту і його унікального звучання. Так, для подзвучки і записи барабанів придумані спеціалізовані мікрофонні набори, вони ідеально підійдуть для роботи з музичними особливостями даного типу інструменту. Також деякі пристосування можна прикріпити до інструменту, щоб він був максимально близько розташований і звуку.

Оберігайте мікрофон від попадання пилу, води: вони надають неблаготворное вплив на звукові якості пристрою. Особливо остерігайтеся попадання диму, пилу на мікрофон - це може привести до пошкодження мембрани. Зберігати апаратуру найкраще в міцному чохлі, відповідному габаритам пристрою.
На сьогоднішній день існує велика різноманітність інструментальних мікрофонів. Перш ніж придбати мікрофон, крім хорошого звучання, необхідно враховувати ряд інших чинників: де планується виступ, які розмір залу і його акустика. Ці фактори суттєво впливають на якість озвучки. До основним вимогам при виборі пристрою слід віднести: надійність, простоту конструкції. Розуміння того, якими бувають мікрофони, і як кожен з них працює, допоможе зробити вибір відповідної моделі.

У нашому інтернет-магазині можна придбати моделі інструментальних мікрофонів від відомих виробників:

 • Audio-Technica;
 • Rode;
 • Shure;
 • AKG.

Для отримання інформації про зацікавила вас моделі можна зв'язатися з менеджером - він проконсультує і відповість на всі ваші запитання. У нашому інтернет-магазині діють різні форми оплати: передоплата за рахунком через банк або на картку ПриватБанку, післяплатою. Всі грошові операції виконується в гривнях. Доставка можлива по всій території України в найкоротші терміни транспортною компанією.

На мікрофони представлених брендів, які реалізуються на території України, поширюється гарантія протягом 12 місяців з дати придбання.

 • Інструментальний мікрофон Audio-Technica PRO35 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Інструментальний мікрофон Shure Beta 181C фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Інструментальний мікрофон Shure Beta 98A C фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Інструментальний мікрофон Shure Beta 56A фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Інструментальний мікрофон Audio-Technica ATM350U фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Інструментальний мікрофон Audio-Technica ATM450 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Інструментальний мікрофон Audio-Technica ATM650 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Мікрофон Audio-Technica для радіосистем PRO35cW фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Інструментальний мікрофон Audio-Technica AE2300 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Інструментальний мікрофон Audio-Technica AE3000 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Інструментальний мікрофон Audio-Technica AE5100 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Інструментальний мікрофон Audio-Technica ATM230 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Інструментальний мікрофон Audio-Technica ATM250 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Інструментальний мікрофон Audio-Technica PRO35CH фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

 • Мікрофон Audio-Technica AT4021 фото 1
  доставка

  Безкоштовна доставка

  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору