Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Професійне звукове обладнання

Звукове обладнання - основна частина обладнання, яке використовується для оснащення сценічних залів, конференц-залів, репетиційних баз або дискотечних клубів. Оснащення складається з ряду приладів. В основному, це: акустична система, підсилювач потужності, мікшерний пульт, процесор, еквалайзер, комплекти для звукозапису, вимірювальні пристрої, системи озвучування.

Основні дані всіх компонентів

Електрообладнання. Для роботи зі звуком електрообладнання полягає в одну систему і переносить голосу і звуки музичних приладів до слухачів.

Акустична система - найнеобхідніший елемент звукового набору, оскільки від якості динаміків залежать такі характеристики відтвореного сигналу.

Підсилювач звуку - цифровий або аналоговий прилад. Він збільшує одержуваний звук до потужності, яка потрібна для концертного приміщення, щоб високоякісний звук долинув до всіх слухачів.

Мікшерні пульти - цифрові і аналогові прилади, які об'єднують безліч відтворювачів звучання в один сигнал. Потім сигнал збільшується за допомогою підсилювача звуку.

Процесори, енхансери, компресори, еквалайзери, лімітери - прилади, які займаються обробкою звуку до того, як він буде направлений в підсилювач. На сьогоднішній день без приладів обробки звуку важко уявити виступ.

Гарнітура і індивідуальні моніторні системи застосовуються як звукорежисерами, так і виконавцями на самій сцені. Індивідуальні моніторні системи дають можливість не використовувати монітори на сцені, оскільки вони подають звук співакові за допомогою малогабаритної стереогарнітури. Серед всіх гарнітур ми можемо запропонувати вам як варіанти для професійного використання, так і HiFi моделі для прослуховування творів з iPod або будь-якого іншого відтворювача.

Інсталяційне оснащення - підсилювачі, акустичні системи й інше оснащення, яке кріпиться стаціонарно. Його потрібно точно налаштувати під акустичні характеристики кімнати.

Караоке-системи - прилади, які поєднують в собі мікрофон, підсилювач, пульт. Вони підходять для виконання пісенних творів, а також для різних подій, в яких передбачається демонстрація своїх вокальних даних. Є як професійні, так і аматорські

Мікрофони потрібні для захоплення звуку людського голосу. Усередині цих приладів присутні предмети, які збільшують звук з правого та лівого боків приміщення або простору. Стереомікрофони вихоплюють звук від людини або приладу, який видає звук, а також звук з навколишнього середовища, який відтворюється безпосередньо в приміщенні або в місці перебування.

Чи поділяють типи стереомікрофоном: динамічні, стрічкові і конденсаторні. Конденсаторні потребують роботи від акумуляторної батареї, окремого блоку живлення або фантомного живлення, яке гарантує записуючий пристрій.

Оберігайте обладнання від пилу і вологості - вони надають неблаготворное вплив на звукові якості пристроїв. Особливо остерігайтеся попадання диму, пилу. Це може привести до пошкодження мембрани. Зберігати і транспортувати апаратуру найкраще в спеціальному чохлі, що відповідає розміру пристрою.

При виборі обладнання потрібно звернути увагу на властивості і сумісність окремих компонентів, щоб домогтися максимально якісного звучання.

Як зробити вибір

На сьогоднішній день існує велика різноманітність звукового обладнання. Перш ніж придбати його, потрібно врахувати ряд факторів: де планується виступ, які розмір залу і його акустика. Ці фактори значно впливають на якість звучання. До основних вимог при виборі обладнання слід віднести надійність і простоту конструкції. Розуміння того, яким буває обладнання і як працює кожен з цих видів обладнання, допоможе зробити правильний вибір відповідної моделі.

Для того, щоб обладнання не змінило зовнішніх і функціональних властивостей, його необхідно встановлювати далеко від місць потрапляння прямих сонячних променів, обігрівальних приладів, джерел підвищеної вологості та надлишкової вібрації. Також варто уникати серйозних забруднень.

Для отримання інформації про зацікавила вас моделі можна зв'язатися з менеджером, він проконсультує і відповість на всі питання про товар. У нашому інтернет-магазині діють різні форми оплати: передоплата за рахунком через банк або картку ПриватБанку, накладений платіж. Всі грошові операції виконуються в гривнях. Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни транспортною компанією.

На мікрофони представлених брендів, що реалізуються на території України, поширюється гарантія протягом 12 місяців після покупки.

Вгору