Можливі тимчасові складнощі, пов'язані з відключенням електроенергії
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Контрабаси

Сортування:
за популярністю від дорогих від дешевих за назвою

Контрабас в магазині Intermuzika

До найбільших за розмірами корпусу смичковим струнним, що поєднує риси скрипок і віола, відносять контрабас.

Інструмент має попередника, до якого прийнято відносити п'ятиструнній віолу. У нього немає ладів і струни номер 5. Його сконструював майстром Мікеле Тодіні ще в середині VII століття в Італії, але вперше на ньому зіграли в оркестрі лише в 1699-му в Опері "Цезар Олександрійський".

Важливі особливості конструкції

Якщо з ранніми прототипами контрабасів для гри в силу нестандартності габаритів могли впоратися лише дві людини, то розмір сучасного інструменту становить три чверті.

На контрабасі може бути як три струни, так і шість - все залежить від конкретного екземпляра. Багато далекі від музики люди дивуються, почувши м'якість його звуку, яка проявляється, якщо симфонію виконують не на одному, а на кількох представників цих струнних.

У магазинах музичних інструментів можна купити інструменти, верхня частина яких виготовлена ​​або обичайки, а ось для задньої частини застосовують ефектний по виду клен. Однак контрабас, ціна якого спочатку може здатися привабливою, з великою часткою ймовірності буде виготовлений з клеєної, а не натуральної деревини. Хоча для початку можна зупинитися на такому варіанті і купити контрабас початкового рівня. Завдяки високій міцності ламінування він буде не так схильний пошкоджень внаслідок перепадів температур або вологості.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору