Інтернет-магазин "Intermuzika" є офіційним сайтом компанії "Юритмікс" - офіційного дистриб'ютора на території України музичних інструментів та обладнання більш ніж 50 світових виробників. Ми надаємо гарантію та сервісне обслуговування на продукцію відповідно до законодавства України. Ми гарантуємо, що наш товар сертифікований в Україні і є оригінальним продуктом, зазначених компаній.

Наявність декількох власних складів дозволяє швидко і якісно здійснювати відправлення товарів, використовуючи служби доставки «Нова пошта», «Автолюкс» та інші. Наші відвідувачі можуть отримати достовірну інформацію про наявність товару за допомогою сайту «Intermuzika» і самостійно оформити замовлення, або зв'язатися з нами за телефоном, імейлу або онлайн-чату.

У нас великий і дружній колектив людей, багато з яких грають на музичних інструментах або займаються роботою з професійним звуковим обладнанням. Тому ми готові знайти рішення з будь-яких питань, пов'язаних з бажанням вчитися грати, професійно виступати або підібрати подарунок знайомим.

Компанія ТОВ "Юритмікс" працює на ринку України з 1991 року. Початком нашої діяльності стала співпраця зі східноєвропейським представництвом фірми Roland. І сьогодні це один з наших найбільш шанованих ділових партнерів.

За 27 років існування компанії, в нашій країні з'явилася продукція таких всесвітньо визнаних брендів, як Alhambra, Alvarez, Audio-Technica, Avolites, AXL Guitars, B.C. Rich, Behringer, Black Panther, Boss, Bugera, Cakewalk, Camps, Dexibell, DH, Edirol, Eurolite, GHS, Gliga, Hamer, Hercules, J&D Guitars, Jupiter, Kapok, Kawai, Klark Teknik, Klotz, Lab Gruppen, Levy's, Mapex, M-Audio, Michael Kelly, Midas, Monster Cable, Numark, Odyssey, Omnitronic, Pearl River, Proel, RCF, Remo, Ritmuller, Rodgers, Roland, Rotosound, Sagitter, Seiler, Shure, Taylor, TC Electronic, TC-Helicon, Turbosound, Vic Firth, Vintage, V-Moda, Walden, Zildjian, Тульська Гармонь та інших. Офіційна дистрибуція продукції цих компаній в Україні є запорукою професійного сервісу та обслуговування.

Основний напрямок діяльності компанії - оптова торгівля музичними інструментами та професійним обладнанням для шоу і телерадіо індустрії. Наші партнери - це більш ніж 100 магазинів в Україні та країнах СНД.

Наша професійна команда і бажання розвиватися дозволяють упевнено дивитися в майбутнє і займати високу позицію на ринку професійного музичного обладнання.


   Наші магазини

м. Київ, вул. Костянтинівська 10:

 

м Ужгород, вул. Капушанська 5:

м Мукачево, вул. Недецеї 30: