Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Мікрофони та радіосистеми

Микрофоны - Интернет магазин InterMuzikaМікрофони в магазині InterMuzika

Перше, з чого починають багато музикантів при виборі мікрофона - це ціна. Дійсно, виникає спокуса купити обладнання якомога дешевше. Тим більше, що азіатські виробники представляють таку можливість, внаслідок чого в магазинах м. Київ і інших міст України можна підібрати звукове обладнання за невисокою ціною. Однак низька ціна - єдина перевага такого вибору.

Щоб вибрати потрібний варіант слід вивчити класифікацію мфкрофонів за конструкцією і спрямованості.

Типи мікрофонів

  • Першими і більш універсальними є динамічні мікрофони, які використовують для озвучування практично будь-яких видів інструментів та вокалу. Такі моделі не вимагають додаткового живлення.
  • Другий тип, конденсаторні мікрофони. Їх краще вибирати в разі, якщо необхідно передати звучання вокалу або акустичних інструментів.

Крім того, потрібно визначитися з тим, який він буде спрямованості.

Розрізняють три основних види діаграм спрямованості:

  1. ненаправлення - вони сприйнятливі з усіх напрямків;
  2. двонаправлені - сприймають звук спереду і ззаду (з двох сторін);
  3. односпрямовані (кардіоїдну, суперкардіоїдна, гіперкардіоїдний і полукардіоідние) - більш чутливі спереду і трохи зі сторін, тому їх зазвичай використовують для вокалу. Це забезпечує мінімум сторонніх призвуків при максимальній передачі голосу вокаліста.

У них різні діаграми спрямованості.

Найбільш універсальним як для домашнього, так і для концертного використання вважається динамічний кардіоїдний мікрофон. Його використовують для запису інструментів і вокальних виступів.

Поради щодо вибору мікрофона

Сьогодні, існують десятки пропозицій, які помітно відрізняються ціною, можливостями і якістю. Головне, не попастися на підробку під іменитий бренд. Підробки на жаль, часто зустрічаються як в магазинах, що торгують музичним обладнанням, так і в інтернет-магазинах.

Найкраще віддати перевагу магазинам, що є офіційними дилерами (представниками) дистриб'юторських мереж, які, в свою чергу, є прямими постачальниками музичних інструментів і обладнання для сцени і озвучування від провідних світових виробників. Це дозволить не тільки купити оригінальний товар, але і при цьому бути впевненими в тому, що заявлені характеристики обладнання будуть відповідати очікуванням. Крім того, мікрофони, що потрапили на територію України офіційним шляхом, пройшли сертифікацію і забезпечуються надійною гарантією виробника.

Доставка товарів: Новою Поштою.

Способи оплати: онлайн за допомогою банківських карт, по перерахуванню згідно з рахунком або накладений платіж при отриманні товару.

Вгору