Кількість
|
Вартість
|
||
|
Електрогітари в інтернет-магазині Intermuzika
В асортименті магазина Intermuzika ви знайдете професійні, напівпрофесійні й аматорські електрогітари. Ми продаємо інструменти, призначені для роботи з різними стилями музики. У каталозі представлені універсальні моделі, варіанти для джазових та блюзових напрямків, а також для важких стилів.
Основні характеристики електрогітари
На звучання впливають такі характеристики:
- Тип звукознімачів – хамбакери, сингли і P90. Хамбакери – універсальні й безшумні, однаково підходять для року, джазу, блюзу та інших стилів. Сингли забезпечують яскравий звук із легким гранжевим ефектом. P90 можна порівняти із синглами, тільки з тією різницею, що в цього звукознімача більш виражена середина тону.
- Корпус інструмента. Тут важливий матеріал. Два найпопулярніших – це махагоні, або червоне дерево, і вільха. Купити електрогітару з червоного дерева можна від найвідоміших брендів – Gibson, ESP. Воно показує відмінний баланс звучання – додає м'якість. Вільха – нейтральний вид дерева за звучанням, гарне рішення для тих, хто шукає універсальний інструмент. До речі, якщо ви шукаєте недорогий варіант, розгляньте моделі з липи.
- Форма грифа. Її бажано вибирати за відчуттями – конструкція має бути зручною. Для тих, кому подобається грати швидко і спортивно, більше підходять вузькі грифи. Щоб комфортно брати складні акорди і якщо у вас велика долоня, знадобляться широкі.
- Матеріал грифа. На тонких грифах найчастіше використовують клен, який додає жорсткості і стабільності. Махагоні – потужний, досить важкий варіант, чудово поєднується із середніми й товстими грифами. Як і у випадку з корпусом, недороге рішення – липа. Грифи з неї підійдуть гітаристам-початківцям, матеріал дає легкий і досить інтенсивний звук.
- Накладка грифа. Найбільш насичений звук забезпечують накладки з клена. Другий за популярністю матеріал – палісандр. Це підхожий вибір для щоденної гри, але накладка з нього вимагає періодичного догляду. Чорне, або ебенове, дерево відрізняється щільною структурою і високою стійкістю зносу. Накладки з нього – характерна риса гітар Gibson.
Ціна електрогітари залежить від сукупності характеристик. Чим дорожча і складніша порода дерева, тим вища її вартість. Що стосується електрики, тобто звукознімачів, то ціна залежить від їхньої кількості та схеми.
Особливості електронного інструмента
Кожна модель оснащена електронним звукознімачем, який необхідний для подальшої обробки звуку. В акустичних моделях, наприклад, цього компонента немає, його роль виконує корпус із резонуючим отвором.
В електромоделях корпус цілісний, а не порожній. До речі, від його форми теж несуттєво залежить звучання. Найпопулярніші варіанти – Les Paul і Stratocaster. Моделі з таким корпусом за формою нагадують акустичну фолк-гітару з вирізом. Однак один від одного вони все ж таки відрізняються.
У Stratocaster у верхній частині два виразних роги, а ось у Les Paul – один гострий ріг в основі грифа. Базовий, або класичний, корпус – Telecaster. Він виконаний із цілісного дерева і з'явився одним із перших. Музиканти, які грають важкий рок, в основному вибирають гітари типу Explorer з різко окресленим корпусом.
Особливості зберігання та догляду
Навіть висока вартість електрогітари не є гарантією захисту від поломок, якщо ви не будете стежити за інструментом. Щоб гітара зберегла первісні характеристики, а звучання не змінювалося, за нею потрібен правильний догляд.
Звертайте увагу на такі моменти:
- Вологість повітря в місці зберігання. Відсоток сухості дерева впливає на тембр звуку. Перепади вологості можуть спровокувати деформацію. Оптимальна кількість вологи – 40-60%. Рекомендуємо придбати гігрометр і контролювати цей показник. Якщо вологість виявиться занадто низькою, можна купити зволожувач повітря або 3-4 рази на день розпорошувати в приміщенні воду з пульверизатора. Коли вона навпаки підвищена, використовуйте осушувач або кондиціонер із функцією осушення. Не можна залишати інструмент навпроти кондиціонера або навпаки під відкритими нагрівальними приладами.
- Температура. Захищайте гітару від потрапляння прямих сонячних променів і контакту з високою температурою загалом. Найголовніше – уникати температурних перепадів. Якщо ви плануєте виходити з гітарою на вулицю взимку, то не забувайте про чохол. Коли зайдете в приміщення, не діставайте електрогітару відразу, дайте їй нагрітися.
- Потрапляння пилу. Він потрапляє на корпус дуже легко. Якщо пил накопичується всередині, звук істотно погіршується. Протирати гітару від пилу слід регулярно. Для цього можна користуватися звичайною сухою серветкою, але краще спеціальним набором для догляду. Грифову накладку рекомендується кожні півроку протирати лимонним маслом, щоб вона не розсохлась. Накладки з чорного дерева можна протирати маслом два рази протягом півроку.
Переваги покупки в інтернет-магазині Intermuzika
Оригінальні електрогітари в Україні від топових брендів ви знайдете в нашому каталозі. У продажу є стокові моделі за більш доступною ціною й повністю нові. Доставка здійснюється всією Україною, може бути адресною або до зручного поштового відділення. Термін доставки – 1-3 дні.
Інструменти сертифіковані в Україні й потрапляють під гарантійне обслуговування в спеціальному сервісному центрі. Тривалість гарантійного періоду – 1 рік із моменту покупки. Ви можете звернутися до менеджерів за телефоном і дізнатися детальну інформацію про модель, що вас цікавить.