Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Активні (Колонки) акустичні системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Незалежно від бюджету, який виділяється для того, щоб купити активну акустичну систему і завдань, які на неї покладаються, виникає необхідність визначитися з вибором виробника і параметрів відповідного звукового обладнання. Ціна також відіграє важливу роль - для домашнього використання багатьом буде достатньо моделей бюджетного рівня, ну а для озвучування концертного залу буде потрібно активна акустика зовсім інший потужності і відповідно за іншою ціною. Таке обладнання можна купити в Україні в нашому спеціалізованому магазині в г. Киев, а також в нашому інтернет-магазині InterMuzika.

Важливі особливості

Головною особливістю активної акустичної системи, є принцип звукопідсилення. В такому звуковому обладнанні передбачений вбудований підсилювач потужності. Завдяки своїй простоті і зручності використання, вони набули широкого поширення і застосовуються як в домашніх умовах, так і на професійній сцені.

Переваги

Головна перевага - вбудований підсилювальний модуль, який найкращим чином поєднується з потужністю і частотним діапазоном динаміка. Ідеальна сумісність компонентів дозволяє отримати максимально якісний і чистий звук. Користувачеві досить купити і підключити обладнання до електромережі і джерела сигналу.

Різні моделі відрізняються:

  • кількістю смуг;
  • вихідною потужністю;
  • типом оформлення;
  • конструкцією корпусу.

Ціна

Як правило, ціна активної акустики трохи вище, ніж аналогічної пасивної. Пояснюється це наявністю вбудованого підсилювача потужності. Підбір підсилювача подібного класу для пасивної акустики може виявитися непростим завданням для новачка і не фахівця, а підсумкова ціна комплекту може виявитися помітно вище.

Активні акустичні системи виявляться ідеальним вибором саме в тому випадку, якщо користувач не має окремим підсилювачем потужності і його влаштує рішення "все-в-одному", яке дозволить отримати максимум якісного звуку при мінімальній ціні.

Вгору